Val Thorens - wczasy narciarskie - autokar (10 dni) Z KARNETEM (pobyt wypoczynkowy)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 1690 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Rodan-Alpy / Francja
Państwo - Francja
Region - Trzy Doliny
Miasto - Val Thorens
Transport - Autokar
Profil wyjazdu - Pobyt wypoczynkowy, Wyjazd rodzinny, Wyjazd narciarski,  w górach
Wyżywienie - We własnym zakresie
Zakwaterowanie - Apartament
Wyposażenie - Kuchnia, Parking, Klub nocny, Sklep - market, Internet , Lekarz, Stacja narciarska, Kolejka linowa

Opis

Witamy w Les 3 Vallées, sławnych Trzech Dolinach największego na świecie regionu narciarskiego!< Val Thorens znajdujący się na wysokości 2300 m jest najwyżej położonym ośrodkiem sportów zimowych w Europie. Ośrodki noclegowe zlokalizowane są bezpośrednio na stokach, a wspaniałe warunki śniegowe sprawiają, że nawet w maju leży tu puszysty śnieg. Najlepszym miejscem spotkań apres-ski jest duży taras słoneczny baru Le Monde.

Również nocą Val Thorens ma wiele do zaoferowania międzynarodowym gościom - różnorodne restauracje, bary i dyskoteki zapraszają wszystkich przyjezdnych. Val Thorens - raj narciarski i niekończące się możliwości apres-ski! Val Thorens to nie tylko przytulne bary, kafejki i restauracje, ale też liczne sklepy, butiki i pasaże. W centrum sportu znajduje się kort tenisowy, hala do squasha, kryty basen, sauna, whirlpool, masaże jak i sale gimnastyczne. Również nowo otwarty tor saneczkowy i centrum bowlingowe to gwarancja przyjemnego spędzenia czasu. Żądnym wrażeń proponujemy przejażdżkę skuterem śnieżnym.


Val Thorens (2300 m) to najwyżej położona stacja w Europie oraz najwyższy punkt Trzech Dolin, największego obszaru narciarskiego liczącego łącznie 600 km tras i 200 wyciagów. Val Thorens słynie z wyjątkowej jakości śniegu utrzymującego się przez cały sezon narciarski (od listopada do maja) i z najnowocześniejszych wyciągów. Jakość i wygoda wyposażenia stacji gwarantuje bardzo szybkie i bezpieczne wjazdy, bez konieczności długiego oczekiwania.

Stacja ma bardzo bogatą ofertę zakwaterowania: hotele od 2 do 4*, apartamenty standardowe i luksusowe, luksusowe rezydencje typu "chalet" (drewniany domek) dla rodzin lub grupy znajomych, które świadczą hotelowe usługi. Wszystkie położone są bezpośrednio przy trasach. W Val Thorens nie sposób się nudzić. Do dyspozycji gości jest kryte centrum sportowe o powierzni 8 tys. m2, centra odnowy biologicznej, wiele barów i restauracji. Stacja zaprasza na koncerty, zajęcia sportowe (loty paralotniami, jazda na sankach lub skuterach śnieżnych). Tu z pewnością można się odprężyć i dobrze pobawić w ciepłej i międzynarodowej atmosferze. Największym problemem turystów jest zbyt duży wybór!


TYP ZAKWATEROWANIA:

Apartamenty rozlokowane są w różnych częściach VAL THORENS, w pobliżu wyciągów narciarskich.

STUDIO 2-osobowe pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą lub z łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi; aneks kuchenny, łazienka.

STUDIO 3-osobowe pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą oraz łóżko piętrowe lub pojedyncze w przedpokoju; aneks kuchenny; łazienka.

STUDIO 4-osobowe pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą; łóżko piętrowe w kabinie lub w przejściu z pokoju dziennego; aneks kuchenny; łazienka.

APARTAMENT 4-osobowy pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą; pokój sypialny z łóżkiem podwójnym, dwoma pojedynczymi lub łóżkiem piętrowym (pokój może nie mieć okna); aneks kuchenny, łazienka.

APARTAMENT 6-osobowy typ A pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą oraz pokój z dwoma podwójnymi kanapami lub cztery łóżka pojedyncze, aneks kuchenny; łazienka.

APARTAMENT 6-osobowy typ B pokój dzienno-sypialny z łóżkiem podwójnym, pokój sypialny z łóżkiem podwójnym oraz łóżko piętrowe w przejściu do pokoju dziennego ( łóżko piętrowe może znajdować się w kabinie); aneks kuchenny; łazienka.

Warunki uczestnictwa

CENA OBEJMUJE:

ZAKWATEROWANIE: 7 noclegów w apartamentach (w terminie * - 6 noclegow);

WYŻYWIENIE: we własnym zakresie, apartamenty wyposażone są we wszelkie niezbędne sprzęty do przygotowywania i spożywania posiłków;

TRANSPORT: autokar komfortowy (klimatyzacja, WC, DVD, barek);

SKI-PASS: 6-dniowy karnet narciarski '' Val Thorens-Orelle'',

Dopłata za rozszerzenie karnetu na całe Trzy Doliny ok. 30-50 euroCENA NIE OBEJMUJE:

- obowiązkowego ubezpieczenia SIGNAL IDUNA Bezpieczne Podróże (KL, NNW, bagaż, Koszty Ratownictwa) - opłata obligatoryjna 40 zł/os./10 dni

- dodatkowego ubezpieczenia narciarskiego SIGNAL IDUNA SKI - obejmującego Odpowiedzialność Cywilną, Sprzęt Sportowy - w cenie 35 zł/os./6 dni - tylko za wcześniejszym zgłoszeniem i opłaceniem w biurze

- obowiązkowego depozytu w wysokości: ok. 250-460 euro za apartament (TYLKO KARTA KREDYTOWA!!!) - opłatę należy uiścić w dniu przyjazdu kartą kredytową, natomiast zwracana jest w dniu wyjazdu po stwierdzeniu braku jakichkolwiek usterek bądź zniszczeń,

- obowiązkowej taksy klimatycznej ok. 8 euro od osoby za pobyt,

- sprzątania końcowego - 40 Euro apt. 2,3-osobowy, 55 euro apt. 4-osobowy, 70 euro apt. 6-osobowy (nie dotyczy kuchni) - opłata pobierana jest z kaucji w przypadku nie posprzątania apartamentu we własnym zakresie

- bielizna pościelowa - dopłata 12 euro/os.INFORMACJE DODATKOWE:

- Podane wyposażenie apartamentów oraz ich rozkład może się różnić nieznacznie w zależności od rezydencji.

- ZALECANE jest zabranie środków czystości oraz środków higienicznych, gdyż apartamenty nie są w nie zaopatrzone.

- dopłata za niewykorzystane miejsce w apartamencie uzależniona jest od terminu wyjazdu - INFORMACJA W BIURZE !!!

- ZAKWATEROWANIE W APARTAMENCIE ODBYWA SIĘ OD GODZ. 16.00-17.00, NATOMIAST WYKWATEROWANIE W GODZ. 09.00-10.00


NASZA OPINIA:

- największy region narciarski na świecie

- świetnie przygotowane trasy i doskonałe warunki śniegowe

- niekończące sie możiwości apres-ski

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia