Wielka snowboardowa impreza w Polsce

Za niecałe 2 miesiące, po raz trzeci, odbędzie się Burn In Snow Heyah, a wraz z nim prestiżowe zawody snowboardowe. 1 marca najlepsi sportowcy będą ścigać się przy akompaniamencie artystów takich jak Method Mana i Redmana. 

Zawody Burn In Snow Heyah są najważniejszą imprezą snowboardową w Polsce, a to czyni je jedną z ważniejszych w ogólnoświatowym turnieju World Snowboard Tour. O randze zawodów świadczy obecność najlepszych snowboardzistów z całego świata, którzy twierdzą, że są to dla nich najważniejsze zawody w roku.

Ta kultowa impreza odbędzie się na stokach Dębowca w Bielsku Białej. Podczas startów zawodnicy będą mogli zyskać punkty, które będą się liczyć w ogólnoświatowym rankingu. Najlepsi snowboardziści otrzymają po sezonie tytuły mistrzowskie.

Nie to jest jednak najważniejsze. Doping i klimat, który towarzyszy zawodom jest niespotykany nigdzie indziej i to właśnie dlatego sportowcy tak lubią Burn In Snow Heyah.

Na skoczniach poza snowboardzistami będą także freestyleowcy lubujący się w dwóch deskach, którzy walczyć będą o punkty w AFP World Tour i nagrody o łącznej puli 60 tysięcy złotych.

Poza sportowym widowiskiem w Bielsku-Białej będzie można także posłuchać dobrej muzyki na scenach usytuowanych niedaleko skoczni. Głównymi gwiazdami zaproszonymi specjalnie z okazji zawodów będą Method Man i Redman – legendarni artyści ze świata hip hop.

Wstępy na zawody oraz koncerty ‘pod chmurką’ są bezpłatne, a na stronach ticketpro można kupić bilet na wydarzenia w Hali Widowiskowej.

Redakcja serwisu Escapador.pl

Fot. burninsnow.pl