plaże - Lista artykułówFiltrowanie wyników:


Graj w siatkówkę

Data publikacji: 2013-11-06 12:11
Siatkówka to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju oraz na świecie i nie ma co do tego najmniejszych nawet wątpliwości. 

Wakacje last minute

Data publikacji: 2013-09-30 15:42
Wraz ze zmianami ustrojowymi i politycznymi w Polsce i Europie zmieniała się także polska turystyka . Zaczęto odchodzić od modelu turystyki socjalnej, organizowanej przez Polskę, przeważnie w obrębie kraju na rzecz jej komercjalizacji. 

Spektakularna ucieczka od rutyny

Data publikacji: 2013-09-23 13:57
Codziennie budzik, kawa, praca, dom – czujesz, że Twoje życie przecieka ci między palcami? Jeśli nie chcesz obudzić się za kilkanaście lat ze świadomością, że nic ciekawego nie przeżyłeś – po prostu zmień to! Zorganizuj swój gap year i naładuj baterie życiowe na kolejne dekady. 

Złote Piaski - rajski kurort w Bułgarii

Data publikacji: 2013-09-18 15:13
Pragniesz spędzić upragnione wczasy na skąpanych w blasku słońca plażach , pełnych białego piasku, cieszyć się wspaniałymi, urzekającymi widokami oraz wygrzewać w ciepłym, niemalże śródziemnomorskim klimacie? Podróż do Złotych Piasków będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą.

Wrześniowe wakacje

Data publikacji: 2013-08-27 10:24
Lipcowo-sierpniowe wakacje się już skończyły, ale posezonowy wrzesień jest równie dobrym, jak nie najlepszym z tych trzech miesięcy na udany odpoczynek. Korzystają z niego przede wszystkim osoby bezdzietne, które w wakacyjnym okresie zastępowały w pracy wypoczywających gdzieś ze swoimi rodzinami kolegów. Wrześniowe urlopy wykorzystują też osoby mające szczególną niechęć do tłumów i ceniący sobie kameralny wypoczynek, jak i te, które na posezonowych obniżkach chcą zaoszczędzić nawet do kilku tysięcy złotych.

Egipt ? Some Bay

Data publikacji: 2012-08-02 10:19
Some Bay to nadmorski egipski kurort położony między Safagą a Makadi Bay. Jest on zlokalizowany w odległości 45 kilometrów od Hurghady. Miejscowość ta oferuje piękne piaszczyste plaże i błękitne morze oraz pustynno-górski krajobraz. W przeciwieństwie do większości innych kurortów Some Bay choć oferuje luksusowy wypoczynek oraz możliwość uprawiania sportów wodnych (kitesurfing, windsurfing, nurkowanie), to jednak jest to raczej niewielka, spokojna miejscowość. Pozwala to na kojący wypoczynek z dala od zgieł

Chałupy

Data publikacji: 2012-07-09 15:23
To jedna z najsłynniejszych polskich miejscowości nadmorskich. Znajduje się na początku Półwyspu Helskiego, tuż za Władysławowem. Co roku przyciąga wiele turystów ze względu na swoje atrakcyjne położenie i szeroką piaszczystą plaże rozciągniętą wzdłuż całej miejscowości. Po za tym płytka, sięgająca niespełna 1,5 metra i ciągnąca się aż kilometr w głąb zatoki, woda sprzyja turystom i wielbicielom aktywnego wypoczynku.

Jastarnia

Data publikacji: 2012-07-05 12:48
Bardzo przyjemne miasteczko, położone w środku półwyspu Helskiego, przed Juratą. Wąska mierzeja sprawia, że z każdego miejsca jest blisko zarówno na plażę nad morzem jak i nad cichą zatokę. Dawniej była to mała rybacka miejscowość, a obecnie jest to strasznie popularna miejscowość letniskowa.

Grenada

Data publikacji: 2012-04-24 12:13
Grenada to państwo wyspiarskie, obejmujące grupę małych wysp, w południowej części Morza Karaibskiego (zaliczanych do Małych Antyli). Jest to jednocześnie nazwa jednej z tych wysp. Klimat panujący na wyspie jest tropikalny, czyli z jednej strony gorący i wilgotny w porze deszczowej, a z drugiej chłodny z wiejącymi pasatami w porze suchej. Grenada nazywana jest Korzenną Wyspą, ze względu na prowadzoną tam na szeroką skalę uprawę muszkatołowców (obecnie zajmuje ona drugie miejsce na świecie) oraz goździk