skutery śnieżne - Lista artykułówFiltrowanie wyników:


Stereotypy na temat snowboardzistów i snowboardu

Data publikacji: 2013-02-13 09:35
Wariaci na deskach? Miłośnicy alternatywnego sposobu życia? Przyglądamy się bliżej stereotypowym opiniom na temat snowboardzistów !

Jak zostać instruktorem narciarstwa cz. 2 - SITN PZN

Data publikacji: 2013-02-15 12:27
Druga ścieżka do uzyskania uprawnień instruktorskich to przejście przez szkolenia Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa – Polskiego Związku Narciarskiego . Już sama nazwa budzi respekt. Ta legitymacja w wielu krajach wywołuje szacunek i niepodważalne uprawnienia.

Skutery śnieżne - offroadowa przygoda w zimie!

Data publikacji: 2013-01-16 14:49
Kiedy kończy się lato i zaczyna szara i ponura jesień, to wszyscy fani białego szaleństwa odliczają czas do pierwszych opadów śniegu, żeby móc wyciągnąć z piwnic swój sprzęt i poszusować na stokach. Są też tacy, dla których opady śniegu wiążą się z uruchomieniem silników i ruszeniem w offroadową przygodę na skuterach śnieżnych . W Polsce warunki do uprawiania tego osobliwego sportu są wręcz idealne ze względu na dużą ilość lasów i gór.

Z cyklu 'zimowe sporty alternatywne' - Bojery

Data publikacji: 2012-12-19 11:54
Pośród całej gamy sportów zimowych znajdują się takie, do których uprawiania nie jest potrzebna góra pokryta śniegiem czy wyciągi, a wręcz przeciwnie - płaska tafla zamarzniętego jeziora i wiatr. Bojery , bo o nich mowa, to ciekawa, zimowa alternatywa wymagająca jednak odpowiednich warunków i sprzętu.

Maso corto

Data publikacji: 2012-10-11 20:57
Dolina Van Senales gdzie umiejscowiony jest ośrodek sportów zimowych, leży u podnóża lodowca Hochjoch wysokiego na 3280m ponad poziom morza, gdzie zjeżdżać można cały rok.

Wieszak do deski snowboardowej

Data publikacji: 2013-02-20 09:58
Przechowywanie deski poza sezonem może sprawiać sporo kłopotu. Jaki wieszak na snowboard okaże się najlepszy i najwygodniejszy?

Spitsbergen (Svalbard)

Data publikacji: 2012-05-23 11:42
Spitsbergen to największa wyspa archipelagu Svalbard, stanowiącego najbardziej wysuniętą części Europy. Ponad połowę jego powierzchni pokrywają lodowce. Główne ich skupisko i jednocześnie stolica Spitsbergenu znajduje się w mieście Longyearbyen.