jaskinie - Lista artykułówFiltrowanie wyników:


Producenci sprzętu snowboardowego!

Data publikacji: 2013-02-26 13:45
Na świecie istnieje bardzo duża liczba producentów sprzętu snowboardowego . Część z nich znana jest wszystkim miłośnikom tego sportu, o niektórych wiedzą tylko wtajemniczeni, są też tacy, których należy omijać szerokim łukiem. Poniżej przedstawię większość firm, które profesjonalnie zajmują się produkcją akcesoriów snowboardowych.

Kompendium górskich szczytów - Lubań

Data publikacji: 2013-06-18 09:42
Lubicie góry? Skoro to czytacie to na pewno tak. A może dopiero zaczynacie swoją górską przygodę i nie wiecie gdzie zacząć? Bez względu na odpowiedź trafiliście doskonale, nasze Kompendium górskich szczytów to baza miejsc wypadowych dla amatorów górskich klimatów. Podpowiemy co was czeka na wielu z nich, jak je zdobyć, co warto zobaczyć i zwiedzić, o czym pamiętać żeby nie ominęło was nic ciekawego i nie przytrafiło nic złego. Przybliżymy wam góry z czołówki najpopularniejszych i te mniej znane perełki polskich szczytów. Czytajcie i w góry marsz!

Jaskinia Trzy Kopce

Data publikacji: 2011-06-05 17:04
"Jaskinia w Trzech Kopcach (także Grota Klimczoka) ? jaskinia osuwiskowa szczelinowa położona w masywie Trzech Kopców w Beskidzie Śląskim, trzecia pod względem długości w polskich Karpatach fliszowych." Wikipedia