bojery - Lista artykułówFiltrowanie wyników:


Część 2 poradnika jak zostać instruktorem snowboardingu!

Data publikacji: 2013-02-19 09:10
W poprzedniej części opisane były szczegółowo 3 stopnie sprawności technicznych, które wymagane są do zdobycia tytułu instruktora snowboardu . W tym artykule zajmę się szczegółowo zagadnieniem instruktora SITS oraz pozostałymi możliwymi do osiągnięcia stopniami SITS .

Łyżwiarstwo - niedoceniona, zimowa alternatywa!

Data publikacji: 2013-02-13 13:27
W zimie można uprawiać bardzo wiele różnych sportów . Część z nich wymaga kupowania drogiego sprzętu, dzięki któremu można poczuć adrenalinę na przykład na stoku. Są też sporty, które nie wymagają aż takich nakładów finansowych, a dają równie dużo dobrej zabawy. Taki sportem jest na przykład łyżwiarstwo rekreacyjne .

Z cyklu 'zimowe sporty alternatywne' - Bojery

Data publikacji: 2012-12-19 11:54
Pośród całej gamy sportów zimowych znajdują się takie, do których uprawiania nie jest potrzebna góra pokryta śniegiem czy wyciągi, a wręcz przeciwnie - płaska tafla zamarzniętego jeziora i wiatr. Bojery , bo o nich mowa, to ciekawa, zimowa alternatywa wymagająca jednak odpowiednich warunków i sprzętu.

Alpy Julijskie ? Góry przeglądające się w jeziorach

Data publikacji: 2013-10-04 09:53
Choć wiele osób początek listopada uważa za martwy sezon, to warto się wybrać w podróż, nie daleko nas jest mnóstwo  atrakcyjnych  miejsc, które jesienią mienią się pięknymi barwami. Doskonałym przykładem są słoweńskie  Alpy . Jedną z większych miejscowości jest Bled, która położona jest nad jeziorem o tej samej nazwie. Bled oferuje piękne widoki na jezioro, zamek na skale i skaliste  szczyty. W centrum miasta wznoszą się potężne gmachy hoteli. Przy nabrzeżu kołyszą się łódeczki, które zapraszają na przejażdżkę o jeziorze. Wycieczka łodzią kosztuje 12 euro od osoby.

Jak zorganizować wyjazd narciarski?

Data publikacji: 2013-02-25 09:53
Wraz z nastaniem sezonu zimowego narciarze z niecierpliwością wyczekują możliwości wyjechania chociaż na kilka dni na stok. Jak zorganizować samodzielnie wyjazd narciarski?