speedflying (speedriding) - Lista artykułów



Filtrowanie wyników:


Dziecko na nartach cz. 3

Data publikacji: 2013-02-01 09:18
Narciarstwo jest interesującym sportem zimowym , który przyciąga wielu pasjonatów, również tych najmłodszych. Jak krok po kroku nauczyć dziecko jazdy na nartach?

Pierwsze ślizgi na desce i pierwsza jazda orczykiem - kolejna część cyklu snowboardowego

Data publikacji: 2013-01-29 17:44
W poprzedniej części opisane były podstawy, które trzeba znać, żeby jeździć na snowboardzie . W tej części opisane będą ćwiczenia, dzięki którym opanujemy równowagę na desce , poczujemy krawędź podczas jazdy i oswoimy się ze snowboardem .

Bezpieczeństwo w górach - sprzęt lawinowy i kursy!

Data publikacji: 2013-02-11 10:07
Niebezpieczeństwo lawinowe podczas uprawiania freerideu lub narciarstwa skiturowego jest bardzo duże. W poprzednim artykule opisane były sposoby radzenia sobie w przypadku zejścia lawiny , w tym przedstawiony zostanie sprzęt lawinowy , który każdy powinien mieć ze sobą podczas górskich, zimowych wycieczek. Są tutaj także informacje o kursach , dzięki którym można nauczyć się reagować profesjonalnie w razie niebezpieczeństwa.

Czy można się samemu nauczyć speedridingu? (relacja z mojego szkolenia)

Data publikacji: 2013-02-19 22:29
Czy do nauczenia się speedridingu potrzebny jest kurs? Po odbyciu 1-dniowego (nocnego!) szkolenia mogę powiedzieć, że kurs nie jest potrzebny, ale bardzo ułatwia rozpoczęcie przygody ze speedridingiem . A latanie jest naprawdę nieziemskie!

Speedriding! - ekstremalny pomysł na spędzenie wolnego czasu!

Data publikacji: 2013-01-30 13:14
Sporty zimowe przybierają różne formy, a do ich uprawiania potrzebne są inne rodzaje sprzętu. Są jednak takie, które bazują na przykład na narciarstwie , a po dodaniu jakiegoś elementu tworzą coś zupełnie nowego. Taki właśnie jest speedriding , czyli szusowanie na nartach z paralotnią.

Ach, ta adrenalina!

Data publikacji: 2013-10-07 10:09
Zwykły sport to dla niektórych za mało. Wysiłek fizyczny i emocje połączone z wygrywaniem (bądź przegrywaniem) w dyscyplinach drużynowych lub lekkoatletycznych okazują się niewystarczające, by zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających osób.