festiwale - Lista artykułówFiltrowanie wyników:


Kraina whisky i złotem płynąca

Data publikacji: 2013-10-02 15:39
Szkocja to kraina, która nie skąpi niezwykłych krajobrazów i pięknych budowli. Poza bogactwem historycznym i kulturowym, Szkocja jest także pełna złota, dlatego dostała ona pozwolenie na budowę pierwszej od 500 lat kopalni złota.

Spektakularna ucieczka od rutyny

Data publikacji: 2013-09-23 13:57
Codziennie budzik, kawa, praca, dom – czujesz, że Twoje życie przecieka ci między palcami? Jeśli nie chcesz obudzić się za kilkanaście lat ze świadomością, że nic ciekawego nie przeżyłeś – po prostu zmień to! Zorganizuj swój gap year i naładuj baterie życiowe na kolejne dekady. 

Jesteś ciekawy świata - nie bój się świata. Jedź

Data publikacji: 2013-08-19 09:04
Najnowszy raport Instytutu Turystyki Rynek biur podróży 2012" podaje, iż w ubiegłym roku biura podróży sprzedały prawie o 13 procent mniej wyjazdów niż rok wcześniej. Polscy turyści coraz częściej wybierają urlop do it yourself kosztem zorganizowanych wycieczek. Formuła tego typu wyjazdów w Europie Zachodniej od lat cieszy się niezwykłą popularnością. Entuzjazm turystów korzystających z szeregu możliwości, które niesie podróż na własną rękę jest ogromny i motywuje do odbywania kolejnych wypraw.