samochody terenowe, off-road - Lista artykułówFiltrowanie wyników:


Pierwsze ślizgi na desce i pierwsza jazda orczykiem - kolejna część cyklu snowboardowego

Data publikacji: 2013-01-29 17:44
W poprzedniej części opisane były podstawy, które trzeba znać, żeby jeździć na snowboardzie . W tej części opisane będą ćwiczenia, dzięki którym opanujemy równowagę na desce , poczujemy krawędź podczas jazdy i oswoimy się ze snowboardem .

Bezpieczeństwo w górach - sprzęt lawinowy i kursy!

Data publikacji: 2013-02-11 10:07
Niebezpieczeństwo lawinowe podczas uprawiania freerideu lub narciarstwa skiturowego jest bardzo duże. W poprzednim artykule opisane były sposoby radzenia sobie w przypadku zejścia lawiny , w tym przedstawiony zostanie sprzęt lawinowy , który każdy powinien mieć ze sobą podczas górskich, zimowych wycieczek. Są tutaj także informacje o kursach , dzięki którym można nauczyć się reagować profesjonalnie w razie niebezpieczeństwa.

Eco-driving ? jak jeździć tanio?

Data publikacji: 2013-10-17 13:12
W stolicy litr benzyny już od jakiegoś czasu kosztuje 6 złotych, sytuacja ta pewnie będzie miała miejsce i w całym kraju – to tylko kwestia czasu. Co w takiej sytuacji zrobić? Zrezygnować z jazdy samochodem na rzecz roweru czy też komunikacji miejskiej? Niekoniecznie! Wystarczy jeździć ekonomicznie . 

Jak nie zgubić się w terenie

Data publikacji: 2013-10-03 11:53
Nie ma chyba na świecie osoby, która choć raz nie straciła by orientacji w obcym dla siebie otoczeniu - w lasach, górach czy na nizinach.

Czas na off road!

Data publikacji: 2013-03-15 12:07
Niewątpliwą atrakcją są imprezy, podczas których do zabaw wykorzystywane są samochody terenowe. Wszystkie pojazdy dostosowane są do jazdy w rajdach przeprawowych w najbardziej ekstremalnych warunkach. Zabawy takimi samochodami zawsze są nadzorowane przez instruktorów, którzy sami często są uczestnikami rajdów przeprawowych 4x4, biorący udział w zawodach na poziomie ogólnopolskim. Dzięki temu zapewnia się uczestnikom niezapomniane wrażenia oraz stuprocentowe bezpieczeństwo.