Przewodnik po serwisie

Serdecznie Cię witamy w miejscu przeznaczonym dla zwolenników aktywnego spędzania czasu. Tworzymy serwis escapador.pl  właśnie dla Ciebie.

Korzystanie z escapador.pl
Czego możesz od nas oczekiwać?

1. Nieodpłatność

Od Uczestników imprez i Czytelników serwisu escapador.pl nie pobieramy żadnych opłat. Korzystanie z zawartości serwisu, dodawanie artykułów, filmów, opinii itp. jest i pozostanie całkowicie bezpłatne. 
 

2. Informacja

Jesteśmy po to, aby dostarczać Ci nieustannie informacji o atrakcyjnych wydarzeniach, miejscach i terminach. W serwisie znajdziesz szczegółowe informacje o setkach imprez. Dzięki podziałowi na kategorie łatwo znajdziesz te, które są dla Ciebie interesujące, dowiesz się, czy są jeszcze wolne miejsca i zarezerwujesz udział w imprezie.

3. Miejsce na Twoje wrażenia

Dziel się z innymi Użytkownikami swoimi wrażeniami, poglądami, pomysłami i opisami. Możesz u nas umieszczać swoje artykuły, zdjęcia, filmy itp. Jeżeli jesteś zadowolony z imprezy, którą u nas zamówiłeś, napisz o tym. Jeżeli nie jesteś całkiem zadowolony – napisz co Ci się nie podoba i na pewno zareagujemy.

4. Platforma kontaktu z nowymi znajomymi

Uczestniczyłeś w wyjeździe? Chcesz utrzymywać kontakt ze współuczestnikami? Chcecie podyskutować o minionej imprezie, wymienić się zdjęciami, filmami i wrażeniami? Chcecie umówić się na kolejny wyjazd? To wszystko jest możliwe na forum serwisu escapador.pl .

5. Gwarancja profesjonalizmu

Wszyscy Organizatorzy imprez, którzy umieszczają tu swoje oferty zostali zweryfikowani przez Pracowników Escapador Sp. z o.o. W każdej chwili masz dostęp do ich informacji rejestrowych i danych kontaktowych.

6. Ekstremalne prezenty

Nowo otwarty sklep escapadora jest miejscem, w którym szybko i sprawnie zrealizujesz ekstremalne marzenia zarówno swoje jak i najbliższych przyjaciół czy rodziny. Gwarantujemy Ci możliwość przeżycia emocjonujących przygód, które na długo zostaną w pamięci. Loty paralotnią, jazda samochodem rajdowym, nurkowanie, strzelanie z ostrej amunicji, paintball, zabiegi spa i wiele innych dostępnych jest pod adresem  http://sklep.escapador.pl !
 

7. Ustawienie własnych preferencji

W Escapadorze możesz jasno określić swoje preferencje i wyszukiwać tylko interesujące Cię oferty. Dzięki temu wyszukiwanie jest prostsze i skuteczniejsze, a proponowane przez nas wyjazdy będą pasowały do wybranego przez Ciebie modelu. Nie czekaj – ustaw swoje preferencje od razu!

8. Porównanie ofert

Na stronie znajduje się baza wszystkich organizatorów, z którymi współpracujemy oraz wszystkie ich oferty. To sprawia, że możesz na bieżąco porównać różne propozycje biur podróży  i wybrać najlepszą, odpowiadającą Twoim preferencjom.

9. Aktualne informacje

W Escapadorze codziennie pojawiają się aktualności ze świata sportu i turystyki. Dzięki nim dowiesz się gdzie i kiedy odbywają się najbliższe imprezy sportowe, jakie ważne turystyczne wydarzenia będą miały miejsce oraz co dzieje się w świecie sportów ekstremalnych, które są naszą pasją.

10. Artykuły tematyczne

Escapador.pl to baza artykułów, których treść to kwintesencja nowinek i trendów obowiązujących w sportach ekstremalnych, opisy miejsc do żeglugi, górskiej przygody, narciarskich i snowboardowych wyzwań czy surfingowych spotów. Ponad to w serwisie znajdują się recenzje sprzętu, opisy różnych dyscyplin sportowych oraz poradniki i relacje z ekstremalnych wypraw. Na pewno znajdziesz tu mnóstwo przydatnych informacji!

11. Konkursy

Serwis Escapador.pl wspólnie z partnerami organizuje konkursy dla pasjonatów aktywnego spędzania czasu. Daje to szansę na wygranie wspaniałych nagród, które na pewno przydadzą się podczas kolejnych przygód, a wszystko to przy okazji uprawiania swojego ulubionego hobby. 


Zapraszamy Cię gorąco do społeczności  www.escapador.pl.

Dołącz do nas! W razie problemów skontaktuj się z nami.

Dla firm

Organizujesz wydarzenia związane z aktywnym spędzaniem czasu? kliknij tutaj