Wiosna? Jeszcze nie! Livigno czeka!

Za oknami wiosna na całego, ale to nie oznacza, że skończyły się zimowe wyjazdy. Nasz partner w zanadrzu ma jeszcze dwie opcje na doskonałą zabawę w Livigno uznawanym za polską stolicę w Alpach. 

Livigno to miejsce, które cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Każdy pasjonat narciarstwa czy snowboardu o nim słyszał, część już tam była, a wszyscy tak naprawdę by chcieli. Teraz jest ku temu doskonała okazja, ponieważ szykują się tam dwa wyjazdy z Escapadorem i Eh School!
Co charakteryzuje Livigno? Doskonale przygotowane trasy, mnóstwo stoków z jednym przeznaczeniem – freerideowym oraz snow parki, które mają miano najlepszych w Europie!

Po dodaniu do tego świetnego towarzystwa, mnóstwa zabawy, imprez tematycznych, zawodów sportowych i apresski otrzyma się najlepszą ofertę na spędzenie początku wiosny. Gratisem dla uczestników będzie możliwość wypożyczenia sprzętu najlepszych, renomowanych firm do testów!

Wszyscy, którzy zechcą podnieść swoje umiejętności będą mogli brać udział w szkoleniach i warsztatach podnoszących umiejętności. II turnus będzie wyjątkowy z jeszcze jednego względu – odbędzie się na nim szkolenie freeski, które poprowadzi jeden z najbardziej utalentowanych narciarzy na świecie Robertem Szulem! Jego wyczyny można zobaczyć na filmie!

Oferta dostępna jest tutaj !