BORMIO - RLAX & FUN ()

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 1849 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Rzym / Włochy
Obóz narciarsko-snowboardowy 13-19 lat
transport autokar
zakwaterowanie Hotel Baita Montana **

Opis

GDZIE JEDZIEMY

Alta Valtellina  - malownicza dolina w Lombardii określana mianem ?śnieżnego raju na Ziemi?, położona jest na wysokości od 1 225 do 3 012 m n.p.m. Znajdziecie tu odbywających się   w tym regionie Mistrzostw Świata w narciarstwie alpejskim. Tutejsze stoki są gwarancją niezapomnianych przeżyć dla tych którzy kochają sporty zimowe i nie wyobrażają sobie zimy bez jazdy nartach czy snowboardzie. Trasy regionu Alta Valletina spełnią oczekiwania zarówno początkujących jak i tych którzy już nie pierwszy rok szusują zimą na stokach, a szczególnie zachwycą wielbicieli freeried'u.  Jeździć będziecie na terenach narciarskich:

Bormio  - ośrodek narciarski położony w sercu doliny Alta Valltelina. Posiada około 50 km tras o różnym poziomie trudności.  Znajduję się tu popularny stok ?Stelvio? o długości ok. 10 km, który niejednokrotnie był areną rozgrywanego tu Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim.
 

GDZIE MIESZKAMY

Hotel Baita Montana** - hotel w którym mieszkacie położony jest 500 m od centrum Bormio oraz  zaledwie 400 m od najbliższych wyciągów. Pokoje 2 ? 4 osobowe (możliwe łóżka piętrowe) z łaźienka i TV. W hotelu również dostępna sala TV, świetlica oraz przechowalnia sprzętu narciarskiego. 50 m od hotelu znajduję się przystanek skibusa.

CO JEMY

2 posiłki dziennie w hotelowej restauracji. Śniadania w formie bufetu, obiadokolacja 2 ? daniowa  serwowana. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
PROGRAM, CZYLI JAK WYPOCZYWAMY

NA STOKU:

  • R?LAX & FUN

Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych, co lubią lajtową jazdę i dobrą zabawę :)
Fun, fun i jeszcze raz fun, a do tego troszkę szkolenia!
Na stoku jeździcie w trzech grupach zaawansowania: średnio zaawansowanej oraz zaawansowanej. Zajęcia na stoku z instruktorem trwają ok. 2 h dziennie, podczas których skoryguje on Wasze błędy, troszkę podszkoli z freeride-u, funcarvingu, freestyle, pokaże nowe tricki w snowparku jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę.
Resztę czasu na stoku spędzicie szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry. Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.

*** POZA STOKIEM ***

BUT STANDARD ? poza stokiem też można fajnie spędzać czas! Po szaleństwie na stoku czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności: gry i zabawy integracyjne, spacery po okolicy, alpejskie zawody w gry planszowe, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu oraz wiele innych zabaw :)

Razem z Naszą BUT kadrą sprawimy, by czas poza stokiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie.

Wycieczka do Livigno w cenie!

Livigno - wycieczka do Livigno miejscowości położonej w strefie wolnocłowej duty - free, gdzie będziecie mieć mozliwość zrobienia zakupów w atrakcyjnych cenach.

IMPREZY FAKULTATYWNE
  • basen ok. 6 EUR
  • dyskoteka ok. 10 EUR


JAK JEDZIEMY
1 dzień

wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy*, Austrię, Szwajcarię*

2 dzień

przyjazd do hotelu w godz. wieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja

3-8 dzień

wypoczynek we Włoszech: śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne, wyjście na dyskotekę

9 dzień

wykwaterowanie, śniadanie, wyjazd z hotelu, przejazd przez Włochy, Szwajcarię*, Austrię, Czechy/Niemcy*

10 dzień

przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy


 

Tagi: narty

Warunki uczestnictwa

CENA ZAWIERA:

Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (barek, video, WC), zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA Kontynenty.

CENA NIE ZAWIERA:

Dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), skipassów, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej, napoi do obiadokolacji.

CENA ZA SKIPASS:

Skipass 6 - dniowy obejmujący ośrodki: Bormio, Santa Caterina Valfurva, Cima Piazzi oraz Oga/San Colombano
97 EUR dla osób do 20 roku życia (MON 1, 2)
119,50 EUR dla osób do 20 roku życia (MON 3, 6)

Kaucja zwrotna za skipass ? 5 EUR

Ceny skipassów  są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

INFORMACJE DODATKOWE:

UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Obowiązkowa kaucja zwrotna ? 20 EUR. Dodatkowo płatna taksa klimatyczna na miejscu - 9,5 EUR/os. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN. Planowana liczba uczestników ok. 40 osób.

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz Ważne Info)

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia