Pięćdziesiąte urodziny firmy Dynastar

Dynastar to znany na całym świecie producent sprzętu narciarskiego. W tym roku firma świętowała swoje 50 urodziny i z tego powodu wypuściła na rynek zupełnie nową kolekcję, w której znajduje się specjalna propozycja dla płci pięknej. 

Prezentem jest seria 'Cham' posiadająca lewitacyjny profil (co było już wykorzystywane w poprzednich modelach). Nowością jest zastosowanie materiałów, które zmniejszyły wagę nart o prawie 25 procent.

Narty dostępne są w trzech wersjach – W87, W97 i W107, które różnią się szerokością pod butem. Wszystkie modele posiadają także specjalny rocker, którego konstrukcja powstała specjalnie dla kobiet. Ponadto płaskie i zwężone piętki pozwolą na lepsze kontrolowanie nart w głębokim śniegu.

Nazwa Cham nawiązuje do miejsca, w którym firma Dynastar ma swoje centrum, czyli Chamonix. Nowe narty przeznaczone są głównie do jazdy w terenie, ale równie komfortowo jeździ się nimi po przygotowanych stokach.

Do pozostałych nowości w urodzinowej kolekcji zaliczają się także narty Chrome o promieniu skrętu wynoszącym od 13 do 19 metrów, których konstrukcja posiada specjalny rocker Early rise umożliwiający bardziej precyzyjne wykonywanie manewrów.

Życzymy kolejnych 50 lat sukcesów!

Redakcja serwisu Escapador.pl 

fot. evo.com