SŁOWACJA - CHOPOK - RLAX & FUN ()

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 1299 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Obóz narciarsko-snowboardowy 13-19 lat
transport autokar
zakwaterowanie SMREK

Opis

GDZIE JEDZIEMY

Chopok–Jasna – największy, najbardziej znany i ceniony kompleks narciarski na Słowacji - doskonała alternatywa dla Alp. Do dyspozycji ponad 40 km różnorodnych tras narciarskich o różnym stopniu trudności, częściowo dośnieżanych i oświetlonych. Rejon Chopok–Jasna obsługuje łącznie 16 wyciągów wciągających na wysokość 2024 m n.p.m. W Burton Snowpark przy stacji Otupne w Jasnej znajdują się metalowe przeszkody (rail) oraz fun box. Park przygotowany jest dla fanów freestyle o każdym poziomie zaawansowania jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z rail i box.
 

GDZIE MIESZKAMY

Hotel Smrek ** – ulubiony hotel młodzieży na Słowacji, znajduje się w centrum miejscowości Liptowskie Hradoku, 12 km od Liptowskiego Mikulasza. W pobliżu hotelu supermarket, sklep, bary, restauracje. Na terenie hotelu do dyspozycji klientów: restauracja, kawiarnia z TV, sklep z pamiątkami, dostęp do internetu WI-FI. Pokoje: 3-5 osobowe (możliwe łóżka piętrowe), funkcjonalnie urządzone z łazienką i TV.  Najbliższy stok znajduje się ok. 20 min jazdy od hotelu.

CO JEMY

2 posiłki dziennie w hotelowej restauracji, śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.


PROGRAM, CZYLI JAK WYPOCZYWAMY

NA STOKU:

  • R’LAX & FUN

Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych, co lubią lajtową jazdę i dobrą zabawę. Wyjazd jest dla tych, którzy z nartami czy snowboardem są na Ty :)
Fun, fun i jeszcze raz fun, a do tego troszkę szkolenia!
Na stoku jeździcie w dwóch grupach zaawansowania: średnio zaawansowanej oraz zaawansowanej. Zajęcia na stoku z instruktorem odbywają się ok. 2 h dziennie, podczas których skoryguje on Wasze błędy, troszkę podszkoli z freeride-u, funcarvingu, freestyle, pokaże nowe tricki w snowparku jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę.
Resztę czasu na stoku spędzicie szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry. Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.

*** POZA STOKIEM ***

BUT STANDARD – poza stokiem też można fajnie spędzać czas! Po zimowym szaleństwie czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności: gry i zabawy integracyjne, spacery po okolicy, alpejskie zawody w gry planszowe, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu oraz wiele innych zabaw :)

Razem z Naszą BUT kadrą, sprawimy by czas poza stokiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie.

IMPREZY FAKULTATYWNE
  • kręgle – ok 13 EUR
  • bilard- ok 7 EUR
  • Aquapark "Tatralandia" ( 5 basenów z wodą termalną o temp. 26 – 28 C, zjeżdżalnie, masaże wodne, gejzery, dzikie źródła, rwąca rzeka, łóżka wodne, bar wodny, oraz wodna ściana wspinaczkowa) ok. 20 EUR


JAK JEDZIEMY

1 dzień wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Słowację, przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, kolacja
2-7 dzień wypoczynek na Słowacji: śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne
8 dzień śniadanie, wyjazd z hotelu, przejazd przez Słowację, przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy


 

Tagi: narty

Warunki uczestnictwa

CENA ZAWIERA:

Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (barek, video, WC), zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA Kontynenty.

CENA NIE ZAWIERA:

Dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), skipassów, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, dodatkowych napoi do obiadokolacji, taksa klimatyczna płatna w hotelu 0,5 EUR/dzień/os.

CENA ZA SKIPASS:

Skipass 6 dni Chopok Północ & Południe i Aquapark Tatralandia (wymiennie z 1 dniem na stoku)

116 EUR urodzeni w latach 1996-2002 r.
144 EUR urodzeni przed 1996 r.

Kaucja zwrotna za skipass – 5 EUR

Ceny skipassów pochodzą z sezonu zimowego 2013/14 są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich. Ceny skipassów w sezonie zimowym 2014/2015 mogą ulec zmianie.

INFORMACJE DODATKOWE

UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN. Planowana liczba uczestników ok. 40 osób.

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz Ważne Info)

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia