'Start do nart' po raz trzeci

Już po raz trzeci odbędzie się akcja ‘Start do nart’, w której Radio ZET, TVN i portal skionline.pl zbierają ekipy, które zabiorą na wyjazd narciarski. Tym razem punktem docelowym jest Sölden.

Ideą tego przedsięwzięcia jest promocja sportów zimowych oraz pokazanie osobom, które do tej pory nie miały z nimi styczności, że w zimie również można świetnie, a przy tym aktywnie spędzać czas.

Akcja wystartowała na początku listopada, a jej działanie polegało na zebraniu dwóch ekip, które w Sölden rywalizować będą w slalomie gigancie o ostateczne zwycięstwo. Teamy zbierała Kinga Rusin reprezentująca ‘Dzień dobry TVN’ oraz Rafał Brzozowski z Radia ZET.

Do drużyn można się było dostać poprzez konkursy, które emitowane były w mediach. Podczas kolejnych zadań wyłonionych zostało pięć par, które 16 listopada pojadą do Sölden i tam szlifować będą swoje umiejętności narciarskie. Do tego trzeba było przesłać swoje zdjęcie podczas narciarskich zabaw. Autorzy najciekawszych zdjęć dostali możliwość wyjazdu na 6 dni do Sölden oraz sprzęt narciarski firmy Atomic do testów.
W sumie w wyjeździe weźmie udział 20 osób (po 10 wyłonionych przez każde z mediów). Ważne jest to, że na pierwszym planie jest dobra zabawa, a umiejętności narciarskie doszlifuje się pod okiem instruktorów już w Austrii.

Stawką gry był przejazd autokarem w obie strony, 6 dni pobytu w hotelu Aqua Dome w Sölden, śniadania i obiadokolacje, 6 dniowy skipass, sprzęt narciarski Atomic oraz profesjonalne szkolenie narciarskie.

Po wielkim szusowaniu w Tyrolu akcja przeniesie się na polskie stoki, gdzie organizowane będą różne wydarzenia promujace sporty zimowe.

Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Redakcja serwisu Escapador.pl