survival - Lista artykułówFiltrowanie wyników:


Boot Camp - zaprawa żołnierska dla każdego

Data publikacji: 2014-01-10 12:52
Moda na obozy sportowe o dużej aktywności fizycznej dotarła również do Polski. Obozy zbliżone do szkoleń służb specjalnych cieszą się od dawna dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych i na zachodzie Europy, jednak w Polsce nadal są nowością. 

Co to jest Survival

Data publikacji: 2013-11-07 09:35
Niby każdy kojarzy co znaczy to słowo ale jednak nie końca. Survival to worek. Worek do którego komercyjne firmy wrzucają co chcą. Dlatego też utrwaliło nam się że survival to błoto,ludzie w spodniach w kamuflażu i musztra. Czasem pojawią się quady a czasem karabiny na kulki.

Kilka informacji o goretexie

Data publikacji: 2013-10-09 11:59
Historia toczy się kołem i dziś na salony znów wchodzi odzież wykonana z naturalnych materiałów . Jakiś czas temu już można było się o tym dowiedzieć śledząc poczynania dużych firm odzieżowych czy relacji podróżników. Bawełniane kurtki lub kurtki wykonane ze specjalnych splotów ale nadal z naturalnych materiałów takich jak Ventile czy Gabardyna zaczynają się pojawiać na rynku. I kosztują tyle samo co ich odpowiedniki z termoaktywnych materiałów.

Orientacja w terenie

Data publikacji: 2013-09-12 14:23
Nie ma chyba na świecie osoby, która choć raz nie straciła by orientacji w obcym dla siebie otoczeniu, bez względu czy mowa tutaj o lasach, górach czy terenach takich jak niziny.

Zakup dobrej latarki

Data publikacji: 2013-08-30 12:30
Zakup dobrej latarki taktycznej nie jest sprawą prostą. Konieczne wydaje się skorzystanie ze specjalistycznego sklepu w Internecie, który posiada odpowiednio dobry wybór sprzętu i przyniesie zadowolenie użytkownikowi.

Outdoor, czyli nauka inaczej

Data publikacji: 2013-08-19 09:16
Szkolenie firmowe może być atrakcyjne, ciekawe i emocjonujące. Uczestnicy zajęć outdoorowych mogą się przy nich świetnie bawić, a pożytki jakie można z takiej formy grupowej nauki wyciągnąć, będą cieszyć zarówno pracowników jak i pracodawców.

Kilka słów o kurtkach membranowych

Data publikacji: 2013-08-09 09:35
Wyjaśnijmy sobie po kolei podstawowe elementy oraz ważne szczegóły w budowie kurtki.

System szkoleniowy Survivaltech

Data publikacji: 2013-08-09 09:06
Mówi się że nie ma złych uczniów tylko są źli nauczyciele. Survivaltech Zawsze kieruje się tym hasłem. Za każdym razem gdy ktoś przyjeżdża do nas na szkolenie przyświeca nam jeden cel; ma wyjechać zadowolony.

MacTronic CampPro LT-300D ? lampa kempingowa na każdą wyprawę

Data publikacji: 2013-07-26 08:55
Wszyscy, którzy w najbliższym czasie wybierają się na kemping, wycieczkę czy wyprawę turystyczną, z pewnością będą potrzebowali solidnego źródła światła, które bez problemu zniesie trudy wypadu na łono natury. W tej roli świetnie sprawdzi się MacTronic CampPro LT-300D – solidna, wodoodporna lampa kempingowa, wyposażona w diodę o jasności 300 lumenów.

Custom tomahawk & pouch

Data publikacji: 2013-07-05 08:33
Przez ostatni czas brakowało mi w wyposażeniu czegoś czego nie mogłem zdefiniować. i dopiero ostatnio grzebiąc w szafie odnalazłem stary tomahawk Cold Steela. Porzucałem trochę w lato i stwierdziłem że to znakomity sprzęt na wojnę. Zresztą zobaczcie teraz jakim uznaniem cieszą się tomahawki w Afganistanie.