heliskiing - Lista artykułówFiltrowanie wyników:


Niebezpieczne lawiny - poradnik co robić w razie niebezpieczeństwa!

Data publikacji: 2013-02-04 11:16
Podczas jazdy na stoku niebezpieczeństwo lawinowe jest niemal znikome, chyba, że stok usytuowany jest na przykład w połowie góry, a powyżej ostatniej stacji wyciągu znajdują się masy śniegu. Może się jednak zdarzyć, że lawina zejdzie podczas freerideowych zabaw gdzieś poza wyznaczonymi trasami. Warto wówczas wiedzieć co robić i jak się zachować, żeby wyjść cało z opresji.

Heliskiing - ekstremalna alternatywa dla odważnych!

Data publikacji: 2013-01-02 10:39
Doświadczeni fani zimowego szaleństwa wiedzą, że z czasem chce się jeździć coraz szybciej i coraz bardziej wyczynowo. Kiedy zwykłe stoki nie zapewniają już takich wrażeń, to doskonałą alternatywą jest heliskiing - jazda na niedostępnych trasach, na które przetransportuje nas helikopter!

Szwajcaria ? tu zaplanujesz idealny, narciarski urlop zimowy.

Data publikacji: 2012-12-20 11:47
Szwajcaria ma do zaoferowania doskonałe warunki na spędzenie udanego urlopu zimowego. Narty w Szwajcarii to gwarancja śniegu, perfekcyjnie przygotowane i długie trasy oraz mnóstwo słonecznych dni. Taki wypad dostarczy wszystkim miłośnikom białego szaleństwa i pięknych górskich widoków wiele niezapomnianych wrażeń.

Kolejne ośrodki narciarskie łączą się!

Data publikacji: 2012-11-16 11:39
Po ośrodkach narciarskich w Tatrach i Beskidach przyszła pora na Sudety ! Mając do dyspozycji jeden karnet będzie można korzystać z infrastruktury aż 3 stacji narciarskich i całej gamy zniżek i promocji w wypożyczalniach czy punkach gastronomicznych.

Osobowość miłośników sportów ekstremalnych

Data publikacji: 2013-07-15 09:09
Sporty ekstremalne wymagają sporej siły charakteru oraz samozaparcia. Miłośnicy tego typu aktywności powinny posiadać specyficzne cechy charakteru, które pozwolą im na podejmowanie ryzyka, ciągłe dążenie do osiągania lepszych efektów, a także współzawodnictwo.

Przegląd najbardziej ekstremalnych sportów świata

Data publikacji: 2013-06-27 08:57
Sporty ekstremalne stały się dosyć popularne. Duża część osób uprawia sztuki walki, windsurfing czy skacze na bungee. Nawet wśród dyscyplin o podwyższonym ryzyku istnieje grupa sportów, które są jeszcze bardziej ekstremalne.

Stan flow w sporcie

Data publikacji: 2012-12-17 13:23
Każdy z nas przeżył chwile intensywnej koncentracji, kiedy to całkowicie zatracił się w wykonywanej czynności. Psychologowie nazywają ten moment stanem maksymalnego przepływu, bardziej znanym jako flow.