rakiety śnieżne - Lista artykułówFiltrowanie wyników:


Rakiety śnieżne - doskonały sposób na zimowe, górskie wędrówki!

Data publikacji: 2013-01-09 12:25
Można bez skrępowania napisać, że chodzenie w rakietach śnieżnych jest stare jak świat. Od niepamiętnych czasów ludzie ułatwiali sobie przemieszczanie się i wymyślali różne sposoby, żeby ułatwić i przyspieszyć tę czynność. Wynalezienie karpli było tylko kolejnym udogodnieniem dla ludzi pierwotnych żyjących w górach czy w miejscach gdzie obficie występował głęboki śnieg.

Paganella ? tu trenuje kadra Ameryki!

Data publikacji: 2012-10-15 12:02
Włoskie kurorty narciarskie są niezwykle urokliwe i specyficzne. Jednym z nich jest właśnie Paganella , w którym dolce vita to motto towarzyszące mieszkańcom i wszystkim przyjezdnym!

Egipt - Dahab

Data publikacji: 2011-06-14 15:58
Miejscowość Dahab to dawna beduińska wioska, otoczona łańcuchem majestatycznych skalistych gór południowego Synaju. Obecnie stanowi ona bardzo popularny kurort. Miejscowość położone jest nad Zatoką Akaba (na wschodnim wybrzeżu Półwyspu Synaj). Miasto jest podzielone na dwie dzielnice: Dahab Bay (skupisko luksusowych ośrodków wczasowych) oraz Assilah ( miejsce raczej dla trustów z zacięciem globtroterskim). Unikalny klimat ( egzotyczna mieszkanka stylu beduinów i hipisów) oraz lazurowe ciepłe morze