PUY SAINT VINCENT - RLAX & FUN ()

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 2299 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Obóz narciarsko-snowboadowy 13-18 lat
Tansport :autokar
Zakwaterowanie: Rezydencja Chalets Puy Saint Vincent

Opis

GDZIE JEDZIEMY:

Puy Saint Vincent  - nowoczesna stacja narciarska położona we francuskich Alpach Nadmorskich między szczytami La Pendine (2750 m) i Les Tetes (2044 m), która słynie z doskonałych warunków narciarskich i unikalnego mikroklimatu. Ośrodek ten posiada 75 km  tras zjazdowych o zróżnicowanym poziomie obsługiwanych przez 13 urządzeń wyciągowych. Wielbicielie snowboardu będą szczególnie zadowoleni z snowparku, gdzie znajduję się halfpipe, woops, quarterpipe, table, spine oraz wyciąg zaczepowy Rocher Noir.
 

GDZIE MIESZKAMY

Rezydencja Chalets Puy Saint Vincent – położona jest 500 m od centrum ośrodka narciarskiego Puy Saint Vincent 1600 i jedyne 200 m do najbliższego wyciągu. Składa się z 7 segmentów  dwupiętrowych, w których znajdują się apartamenty 3 - 6 osobowe kilkupokojowe (możliwe łózka dwuosobowe). Każdy apartament wyposażony jest w łazienkę oraz aneks kuchenny w pełni wyposażony (naczynia, kuchenka, zmywarka, lodówka). Zaledwie 200 m od rezydencji znajdują się sklepy oraz przystanek skibusa.

CO JEMY

3 posiłki dziennie – śniadanie w formie bufetu, pakiet lunch – 2 kanapki + soczek lub owoc, kolacja serwowana z napojem i deserem.

ATRAKCJE, CZYLI JAK WYPOCZYWAMY

NA STOKU:

  • R’LAX & FUN

Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych, co lubią lajtową jazdę i dobrą zabawę:)
Fun, fun i jeszcze raz fun, a do tego troszkę szkolenia!
Na stoku jeździcie w dwóch grupach zaawansowania: średnio zaawansowanej oraz zaawansowanej. Zajęcia na stoku z instruktorem odbywają się ok. 2 h dziennie, podczas których skoryguje on Wasze błędy, troszkę podszkoli z freeride-u, funcarvingu, freestyle, pokaże nowe tricki w snowparku jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę.Resztę czasu na stoku spędzicie szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry. Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.
 

*** POZA STOKIEM: ***
  • BUT STANDARD – poza stokiem też można fajnie spędzać czas! Po zimowym szaleństwie czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności: gry i zabawy integracyjne, spacery po okolicy, alpejskie zawody w gry planszowe, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu oraz wiele innych zabaw :)

JAK JEDZIEMY
1 dzień

wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy, Austrię, Włochy*

2 dzień

przyjazd do hotelu w godz. wieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja

3-8 dzień

wypoczynek we Francji: śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy

9 dzień

śniadanie + suchy prowiant, wyjazd z hotelu, przejazd przez, Włochy, Austrię, Czechy/Niemcy*

10 dzień

przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy

 

 

 

* przejazd w zależności od turnusu
 

Tagi: narty, snowboard

Warunki uczestnictwa

CENA ZAWIERA:

Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (barek, video, WC), zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA Kontynenty.

CENA NIE ZAWIERA:

Dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej, taksy klimatycznej (płatnej na miejscu 8 EUR), pościeli (płatnej na miejscu 8 EUR).

CENA ZA SKIPASS

Skipass 6 dniowy wliczony w cenę wyjazdu obejmujący ośrodek narciarski Puy Saint Vincent 1400 i 1600

INFORMACJE DODATKOWE:

UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Dodatkowo płatna taksa klimatyczna na miejscu - 6,5 EUR/os. Obowiązkowa kaucja zwrotna – 30 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN. Planowana liczba uczestników ok. 40 osób.

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz Ważne Info)

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

 

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia