Snowboardowa impreza w Białce Tatrzańskiej

Peanut Butter & Rail Jam to kultowa impreza, która zrzesza snowboardzistów z całego świata. W tym roku będzie można w niej uczestniczyć również w Polsce. 

Podczas tego eventu odbywa się mnóstwo konkursów, zabaw i zawodów, serwowane jest darmowe jedzenie i napoje, a producenci na prawo i lewo rozdają nagrody i gadżety.

Osoby, które chcą wziąć udział w konkurencjach będą mieć do wyboru kategorie: open, poniżej 15 roku życia, od 16 do 21 lat oraz osobną dla dziewczyn. Wszyscy mogą się zarejestrować bez żadnych opłat i problemów – dlaczego więc nie spróbować?

Motywacją mogą być rewelacyjne nagrody rzeczowe oraz gotówka. Najlepsi riderzy dostaną także szansę na udział w Światowym Finale PBRJ w Kaliforni, gdzie główna nagroda to bagatela 15 tysięcy dolarów.

Organizatorzy zapowiadają, że na pewno przygotują imprezę co najmniej tak dobrze jak w zeszłym roku. Wszystkiego będzie pod dostatkiem, zabawa potrwa do wyczerpania zapasów, a emocje zagwarantuje Red Bull.

Głównym założeniem jest jednak przygotowanie świetnych przeszkód, żeby dać snowboardzistom jak najwięcej satysfakcji z każdego przejazdu. Tym mają zająć się specjaliści z Park Pirates.

Zapisy na zawody będą prowadzone od godziny 10:00, a godzinę później rozpoczną się zawody. Oczywiście wszyscy niepełnoletni zobowiązani są do posiadania specjalnego oświadczenia.

Zapraszamy 8 marca na Kotelnicę w Białce Tatrzańskiej!

Redakcja serwisu Escapador.pl