Darmowe Skipassy w Szczyrku

Szczyrk modernizuje infrastrukturę na stokach i jak co roku planuje dwie akcje, dzięki którym można będzie jeździć zupełnie za darmo (lub z dużą zniżką). 

Pierwsza możliwość darmowego szusowania w ramach ‘Szczyrk 7 dni = Skipass free’ pojawi się już w 9 stycznia i potrwa do 17 stycznia. Wznowienie nastąpi w terminie 22-31 marca 2014.

Żeby otrzymać darmowe karnety należy wykupić co najmniej 7 noclegów w w/w terminach lub inny tygodniowy pakiet w miejscach, które biorą udział w promocji. Skipass będzie ważny w ciągu wykupionego tygodnia pobytu w Szczyrku na wszystkich trasach, które swoim zasięgiem obejmuje Szczyrkowski Ośrodek Narciarski.

Darmowe karnety będzie można odbierać w miejscach, w których kupiło się tygodniową usługę. Ważną informacją jest brak możliwości odsprzedaży karnetów lub ich zwrotu oraz to, że obiekty biorące udział w promocji nie ponoszą odpowiedzialności za błędy w funkcjonowaniu poszczególnych stoków narciarskich np. z powodu braku pogody.

Kolejna mega promocja będzie mieć miejsce od 3 marca 2014. Wówczas wszyscy, którzy wykupią minimum 3 noclegi lub inne usługi w wybranych miejscach będą mogli liczyć na 30% zniżki podczas zakupu karnetów. Reszta szczegółów jest dokładnie taka sama jak w przypadku ‘Skipass free’.

W promocjach bierą udział:

Hotele:„Adam” Chabrzyk i Wspólnicy sp.j., Hotel "Orzeł Biały"

Pensjonaty:

"Apartamenty Gronik", Ewa HARATEK, „NA BRZEGU” gastronomia i noclegi, „Sasanka” Paweł Habierski, "Willa Aspen", "Willa Dolce Vita", "Willa Kora", "Wila Rosa" - Barbara Kliś

Apartamenty:

Willa pod Klimczokiem I

Prywatne kwatery:

"Apartamenty Gronik", "Denny’s House", Domek na Dębowej, Ewa HARATEK, Pokoje Gościnne Kacper-Pelo, „Kosajonka” Gospodarstwo Agroturystyczne, "ŚWIERKOWA CHATA" Patrycja Wieczorek, Willa Bieńkula, Willa pod Klimczokiem II

Domki:

„Kosajonka” Gospodarstwo Agroturystyczne, Willa pod Klimczokiem – domki

Redakcja serwisu Escapador.pl

Fot. szczyrk.pl