Najtańszy karnet w Europie tylko przez 3 dni!

Najlepszy ośrodek narciarski w Czechach planuje huczne otwarcie sezonu. Już jutro w Szpindlerowym Młynie rozpocznie Ski Opening, który potrwa do 15 grudnia.

Podczas tej mega imprezy karnety będą kosztowały tylko 50 koron, a organizatorzy zaplanowali również liczne atrakcje, zabawy, program dla dzieci, a nawet pokaz mody.

Karnet za 50 koron na cały dzień dostępny będzie dla wszystkich tylko w piątek, ale w sobotę i niedzielę jego cena wynosić będzie 500 koron, co też nie jest wygórowaną ceną. Rodzice natomiast powinni ucieszyć się z tego, że dzieci do 6 roku życia przez cały sezon będą jeździć zupełnie za darmo.

Piątek prawdopodobnie zostanie zakwalifikowany do dni na stoku, natomiast sobota przeznaczona jest dla rodzin z dziećmi. To właśnie tego dnia odbędzie się mnóstwo imprez dla najmłodszych – od zawodów, po dyskoteki i spotkanie z Karkonoszem. Wieczorem natomiast podziwiać będzie można show synchronicznej jazdy ratraków i skuterów, pokaz mody i fajerwerki.

W Szpindlerowym Młynie wprowadzono także nowe rodzaje karnetów. Skipassy zwrotne będą kosztować 850 koron, ale przy zwróceniu go w ciągu 2 godzin otrzyma się zwrot 280 koron, a po 4 godzinach 170. Ponadto rodzice będą mogli kupić przenośny karnet za 900 koron.

Nie zabraknie także karnetów na 10 lub 15 wybranych dni w sezonie, których koszt wynosić będzie od 6 do 8 tysięcy koron.

Poza nowościami w karnetach administratorzy w Szpindlerowym Młynie poszerzyli trasy na Medvědínie, na całej długości.

Tymi zmianami Czechy chcą konkurować z Austrią czy Włochami, a biorąc pod uwagę małą odległość od Polski mają duże szanse.

Zapraszamy do Czech!

Redakcja serwisu Escapador.pl

Fot. qtravel.pl