Innowacja na rynku butów narciarskich

Każdy sport jest polem do działania dla producentów, którzy co sezon wprowadzają na rynek mnóstwo nowości. Jedną z nich w tym roku są rewelacyjne buty narciarskie, które gwarantują ogromny komfort swoim użytkownikom. 

Najnowsza propozycja firmy Fischer to buty Fuse z technologią Vacuum Comfort Fit, które jeszcze lepiej dopasowują się do stopy. Dzięki nowej technologii można szybko i sprawnie dopasować przód i tył buta do stopy, co zapobiegnie obtarciom. Jest to możliwe ponieważ opcji formowania termicznego pozwala na perfekcyjne dopasowanie buta w 15 minut. 

Buty doskonale nadają się do dynamicznej, sportowej jazdy, która na ogół kojarzy się z niewygodą i odciskami. W Fusach komfort idzie w parze z doskonałym trzymaniem stopy podczas szybkiej, agresywnej jazdy. Dodatkową zaletą nowych butów jest funkcja ‘walk’, która po prostu ułatwia chodzenie po odblokowaniu cholewki. Fischer zmienił również wkładkę na cieplejszą, dlatego ryzyko odmrożenia czy choćby wyziębienia stopy jest minimalne.

Producent zapewnia, że nowa technologia jest najlepszą dostępną obecnie na rynku. Pozostaje tylko wypróbować nowe buty i wystawić opinie.

Redakcja serwisu Escapador.pl
 
Fot. fischersports.com