Ostatnie zimowe szaleństwo

Za oknami słońce, błękitne niebo i temperatura powyżej 10 stopni. To idealny moment, żeby zakończyć sezon narciarsko – snowboardowy z pompą! 

Tak też się stanie 29 marca w Poznaniu. Odbędzie się tam wówczas Snow Off, czyli wielkie pożegnanie zimy połączone z prośbą o to, żeby kolejna była bardziej śnieżna.

Jak zapowiadają organizatorzy główną gwiazdą wieczoru będzie Jägermeister, a za klimat muzyczny odpowiedzą DJ kangur i maqoo.

Pożegnanie zimy rozpocznie się o godzinie 21:00 w klubie Baker Street, a wszyscy którzy chcąc wziąć w nim udział muszą dostosować się do motywu przewodniego, jakim będą gogle. Trzeba więc otworzyć szafy i wyciągnąć z nich okulary, gogle i wszystko, w czym jeździcie na stoku!

Oczywiście autorzy najlepszych strojów mogą liczyć na nagrody ufundowane przez firmy takie jak Dakine, trickboard, santa cruz, oakley, gopro czy nordica. Pula nagród wynosi 7 tysięcy złotych, więc jest o co się starać. Bilety można kupić w boarders snowboard shopie za 10 złotych (w dniu imprezy 15).

Redakcja serwisu Escapador.pl
Fot. 4board.pl