Austriacki kurort obniża ceny

Wiele osób odmawia sobie wyjazdu na narty czy snowboard ze względu na duże koszty,  jakie trzeba ponieść biorąc ze sobą całą rodzinę. Naprzeciw wyszedł jednak kurort Bad Kleinkirchheim w Karyntii, który zaproponował wprowadzenie w nowym sezonie tak zwanego ‘Family Euro’. 

Inicjatywa polega na tym, żeby odciążyć rodziców od kosztów i opieki nad dzieckiem w czasie zimowego urlopu. Tak oto wszystkie atrakcje dla najmłodszych będą niemal darmowe (ok 1 euro) – począwszy od wjazdu na 100 kilometrowe stoki, poprzez wypożyczalnie nart czy snowboardów i ich serwis.

Stefan Heinisch z działu marketingu kurortu twierdzi, że dzieci są przyszłością, dlatego trzeba wesprzeć rodziców w ich wychowaniu.

Dodatkową atrakcją dla dzieci będą wycieczki z nastoletnimi przewodnikami, którzy oprowadzą najmłodszych po najciekawszych miejscach, w tym po nowym placu zabaw. W tym czasie rodzice będą mogli oddać się zimowym przyjemnościom bądź relaksem na przykład w źródłach termalnych.
Warunkiem takiej promocji jest zakupienie przynajmniej jednego karnetu na 6 dni. Wówczas atrakcje dla dziecka kosztować będą tylko 1 euro.

Famili Euro jest w zasadzie tygodniowym pakietem, który można wykupić jeszcze przed wyjazdem na urlop. Promocjami będą objęte dzieci do 12 roku życia. Ponadto istnieje kilka wersji pakietu – z noclegiem czy wyżywieniem HB. Ta ciekawa promocja trwać będzie od 4 stycznia do 7 marca.
Potem wszyscy będą mogli jeździć za darmo do 30 marca 2014. Wówczas zaczną też obowiązywać pakiety Ski & Spa, w których skipass wliczony będzie w cenę uzdrowiska, które i tak obniży ceny o połowę.

Zapraszamy na austriackie stoki!

Redakcja serwisu Escapador.pl