Szwajcaria Bałtowska kusi nowościami

Nowocześni narciarze i snowboardziści są bardzo wymagający, dlatego ośrodki narciarskie robią wszystko, żeby przyciągnąć ich do siebie. Szwajcaria Bałtowska nie jest wyjątkiem i szykuje w tym sezonie kilka nowości. 

Jedną  z nich jest nowy budynek znajdujący się tuż pod stokiem, w którym zlokalizowana jest bogato wyposażona wypożyczalnia wchodząca w skład WINTERGROUP – organizacji, w której zrzeszone są najlepsze wypożyczalnie w Polsce.

Każdy znajdzie w Bałtowskiej wypożyczalni coś dla siebie, ponieważ w tym roku dokupiono 700 kompletów narciarskich firm Volkl i Elan oraz 200 snowboardów Burtona. To robi wrażenie.

Wypożyczalnie rozmieszczone są w 6 punktach, co zapobiega kolejkom i pozwala na bezproblemowe przymierzanie i oddawanie sprzętu w różnych miejscach.

Ponad to w Szwajcarii Bałtowskiej zmienił się nieco profil trasy na bardziej dynamiczny, ale jednocześnie mniej stromy. Z tej trasy odchodzi jedna odnoga, która prowadzi wprost do nowej kawiarenki, w której można wypić np. ciepłą, góralską herbatę.

Szwajcaria Bałtowska oferuje w sumie 5 tras zjazdowych, na które wyjechać można nowoczesną, 4 osobową kolejką, dwoma wyciągi orczykowe, szkółką narciarską, rollercoster, Wioskę Św. Mikołaja oraz spory zaplecze hotelowe i gastronomiczne. Znajduje się tam również Bajkowy park rozrywki, Jurapark i Kraina Koni.

Szczegóły dostępne są na stronie Szwajcarii Bałtowskiej.

Zapraszamy!

Redakcja serwisu Escapador.pl