Kawiarnia narciarska nad morzem

Aktywny styl życia zbliża ludzi, a doskonałym miejscem do zbliżeń jest kawiarnia. Z tego powodu w Gdańsku powstała Ski Cup Coffe, czyli miejsce dla osób kochających aktywny wypoczynek, narty i dobrą kawę. 

Kawiarnia zlokalizowana jest nad Motławą – nie przypadkowo. Właściciele kawiarni wiedzą, w jaki sposób zwabić klienta po krótkim rejsie motorówką lub żaglówką albo męczącym spływie kajakowym. Zimową porą każdy zmarzluch znajdzie to miejsce. 

W kawiarni poza różnymi gatunkami kawy można także wziąć udział w treningach CrossFit oraz Nordic Walking. Ponadto zawsze znajdzie się tam miejsce dla wszystkich pasjonatów białego szaleństwa. W przyszłości planowane jest prowadzenie w kawiarni konferencji na temat zdrowego stylu życia, treningów oraz przygotowywania się do sezonu zimowego.

Osobą, która promować ma kawiarnie jest paraolimpijka Kasia Rogowiec, dla której narty biegowe nie mają tajemnic. To właśnie z nią wszyscy chętni będą mogli wyruszyć prosto z kawiarni na aktywny bieg w nartach.

Dużą innowacją kawiarni jest możliwość porozmawiania o sprzęcie, nowinkach i planach zimowych z pracownikami, którzy sami czynnie uprawiają sporty zimowe. Można powiedzieć, że Ski Cup Coffe łączy przyjemne z pożytecznym.

Zapraszamy na ulicę Toruńską 18D/F!

Redakcja serwisu Escapador.pl

Fot. skicupofcoffee.pl