Robbie Williams zagra w Ischgl na zakończenie sezonu

Koniec sezonu narciarskiego w Ischgl to wielkie wydarzenie, które uświetnia koncert ‘Top of the Mountain’. W tym roku, dokładnie 3 maja, gwiazdą wieczoru będzie Robbie Williams. 

Ogromna scena, na której odbywają się koncerty usytuowana jest na wysokości 2300 m n.p.m., a za nią rozciąga się przepiękny krajobraz Alp. Fani już zacierają ręce, a publicyści zastanawiają się, czy gwiazda zabierze ze sobą narty, żeby poczuć w pełni klimat tego alpejskiego kurortu.

Do tej pory podczas koncertów ‘Top of the Mountain’ na scenie wystąpili: Pink, Elton John, Bob Dylan oraz Tina Turner.

Koncert odbędzie się 3 maja, a początek planowany jest na godzinę 13:00. Z powodu tak wielkiej imprezy sprzedaż jednodniowych karnetów na ten dzień zacznie się 7 kwietnia, a ich koszt wyniesie 115 euro. Oczywiście fani narciarstwa będą mogli kupić także karnety dwu i trzydniowe, a każdy z nich będzie automatycznie wejściówką na koncert.

Istnieją jeszcze 2 powody, dla których tegoroczne zakończenie sezonu będzie zorganizowane z większą pompą niż poprzednie. Pierwszym z nich są obchody 50ciolecia kolejki Silvretta, a drugim 20 rocznica koncertu ‘Top of the Mountain’.

Redakcja serwisu Escapador.pl