Integracyjna wyprawa dla Firm - Snow Games w Zakopanem (inny)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 277 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Zakopane / Polska
Snow Games to impreza integracyjna w formie zimowej olimpiady na Gubałówce. Jest to impreza która łączy w sobie wszystkie elementy zimowej zabawy pod Tatrami. Całość imprezy zlokalizowana na Gubałówce, z pięknymi widokami na Tatry. Uczestników podzielimy na grupy, które to będą zmieniać się rotacyjnie, tak aby każdy uczestnik spróbował wszystkich przygotowanych przez nas atrakcji. W trakcie imprezy zrobimy przerwę na ciepły poczęstunek przy ognisku !

Opis

Snow Games to impreza integracyjna w formie zimowej olimpiady na Gubałówce. Jest to impreza która łączy w sobie wszystkie elementy zimowej zabawy pod Tatrami. Całość imprezy zlokalizowana na Gubałówce, z pięknymi widokami na Tatry. Uczestników podzielimy na grupy, które to będą zmieniać się rotacyjnie, tak aby każdy uczestnik spróbował wszystkich przygotowanych przez nas atrakcji. W trakcie imprezy zrobimy przerwę na ciepły poczęstunek przy ognisku ! Konkurencje przygotowane na integracje Snow Games:

- skutery śnieżne, fantastyczna wyprawa na dwuosobowych skuterach śnieżnych, biegnąca pasmem Gubałówki, gdzie zimą dotrzeć można tylko skuterem śnieżnym;
- snow tubing, czyli koła napełnione powietrzem ciągnięte za skuterem śnieżnym prowadzonym przez instruktora - wspaniała atrakcja, dużo adrenaliny i dobrej zabawy;
- snow rafting - niespotykane na co dzień, połączenie pontonu oraz skutera śnieżnego, płynącego po zaspach śnieżnych;
- extreme sanki, czyli jazda na ślizgu za skuterem śnieżnym - dużo dobrej zabawy, rywalizacji i emocji - extreme sanki, czyli kto dłużej utrzyma się na sankach ciągniętych za skuterem śnieżnym, zrobimy slalom po trasie wyznaczonej z tyczek.
- snow jump - skok z 12 metrowej wieży ? mega atrakcja, która na długo pozostanie w pamięci uczestników.
- tyrolka XXL - najdłuższy zjazd linowy z najpiękniejszym widokiem na Tatry - 350 metrów pięknych wrażeń
- akcja lawinowa, połączona ze szkoleniem TOPR. Uczestnicy pod opieką ratowników TOPR, będą mieli za zadanie odnaleźć ukryty pod zwałami śniegu przedmiot. W celu ułatwienia zadania uczestnicy otrzymają specjalne urządzenia do szukania przedmiotu pod zwałami śniegu, łopaty, detektory i inne. Mocno edukacyjna i przygodowa atrakcja, ukazująca prawdziwą pracę ratowników TOPR.
- rakiety śnieżne - wyjście na rakietach śnieżnych i demonstracja ? jak proste jest chodzenie po metrowym śniegu, gdy się korzysta z rakiet śnieżnych ? krótka wycieczka brzegiem lasu z instruktorem.
- zawody narciarskie - dla początkujących i zaawansowanych narciarzy i snowbordzistów
- psie zaprzęgi - czyli zimowa atrakcja z pieskami na wytyczonej przez maszera trasie

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia