Jedyne w swoim rodzaju ubrania narciarskie

Helly Hansen to firma z bogatą tradycją. Jej nowa kolekcja potrafi dopasować się do kształtu ciała, a technologia H2FLOW zapewni największy komfort użytkownikowi. 

Kurtki HH są wypełnione gęsim puchem, dzięki czemu idealnie trzymają ciepło, ale nie powodują przegrzania. Ich rozłożenie gwarantuje doskonałe właściwości izolacyjne oraz zapewnia termoregulację na najwyższym poziomie.

O prestiżu tej firmy świadczy partnerstwo z organizacjami górskimi, przewodnickimi oraz czołowymi ośrodkami narciarskimi na świecie. Dzięki temu ponad 33 tysiące osób związanych z górami na co dzień może testować nową odzież i wyrażać opinię na jej temat, co umożliwia tworzenie jeszcze lepszych kolekcji.

Czołowym produktem HH w tym sezonie jest kurtka Thrym, której właściwości są o średnio 20% lepsze niż produktów konkurencji. Ponad to kurtka posiada otwory wentylacyjne, które można w każdej chwili otworzyć, żeby zapewnić jeszcze lepszą regulację cieplną.

Dodatkowym atutem kurski Thrym jest materiał PrimaLoft, który rozciąga się w 4 kierunkach i zapewnia dobrą wodoodporność. Narciarze i snowboardziści na pewno ucieszą się z faktu, że jest w niej nawet ściereczka do gogli.

Cena kurtki niestety nie należy do najniższych i mieści się w przedziale od 3000 do 3300 złotych.

Redakcja serwisu Escapador.pl

Fot. shop.hellyhansen.com