Zimowe targi we wrześniu

Po zimie nie ma już śladu, sprzęt jest schowany w bezpiecznym miejscu do kolejnego sezonu, a już rozpoczynają się dyskusje na temat Targów Turystyki Zimowej Winter Travel 2014

Powodem organizowania targów jest ciągle zwiększająca się ilość miłośników narciarstwa, snowboardingu, łyżwiarstwa, narciarstwa biegowego i innych zimowych dyscyplin sportowych. Wzrost liczby pasjonatów powoduje wzrost zainteresowania profesjonalnym sprzętem.

Targi odbędą się w Krakowie przy współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną w dniach 26 – 28 września 2014. Dlaczego wtedy? Ponieważ jest to czas, kiedy po sezonie letnim zostają już tylko ciepłe wspomnienia, a na pierwszy plan wysuwa się myślenie o feriach zimowych, świętach i zabawie na stokach. To właśnie wtedy organizatorzy promują swoją zimową ofertę bo wiedzą, że rodzice wolą rezerwować terminy ferii zimowych dużo wcześniej.

Podczas Targów Turystyki Zimowej Winter Travel wystawcy będą promować każdą zimową aktywność, sprzęt i oferty turystyczne. Dużym plusem jest otwarty charakter imprezy, dzięki czemu dosłownie wszyscy będą mogli znaleźć coś dla siebie. Do tego zorganizowane zostaną prezentacje regionów narciarskich, degustacje regionalnych dań, występy czy spotkania z ludźmi sportu i turystyki.

Dla przedstawicieli branży turystycznej targi będą świetną okazją do nawiązania nowych kontaktów, a organizatorzy zadbają o aranżację szkoleń, paneli i prezentacji branżowych.

Więcej informacji znajduje się na stronie Targów Winter Travel.

Redakcja serwisu Escapador.pl