FRANCJA -APARTAMENTY -ALPE D HUEZ (pobyt wypoczynkowy)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

Miejsce: Alpe d'Huez / Francja
Gdzie: Francja/Alpe d'Huez
Transport: autokar,własny
Wyżywienie: we własnym zakresie

Opis

ALPE D HUEZ

Stacja usytuowana jest na południowym zboczu i dzięki temu w słoneczne dni okolica zamienia się w gigantyczne solarium. Alpe d’Huez latem to punkt etapowy Tour de France, natomiast zimą główną atrakcją tej miejscowoœci jest olbrzymia sieć tras zjazdowych, wyciągów i kolejek z najdłuższą trasą w Europie (14 km!). Istnieją tu również możliwoœci uprawiania innych dyscyplin w Pałacu Sportów tj.: tenis, squash, golf, tenis stołowy, badminton, pływanie, wspinaczki po sztucznej œcianie.

ZAKWATEROWANIE

Rezydencje położone blisko centrum stacji, w pieszej odległoœci od dolnych stacji kolejek i wyciągów oraz sklepów i restauracji. Studio 4-os.: pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem dla 2 os. i wyposażonym aneksem kuchennym, łóżko piętrowe w przedpokoju, łazienka. Apartament 6-os.: pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem dla 2 os. i wyposażonym aneksem kuchennym, łóżko piętrowe w przedpokoju, kabina/sypialnia z miejscem do spania dla 2 os., łazienka.

CENA OBEJMUJE

CENA OBEJMUJE: zakwaterowanie, ubezpieczenie KL / NNW.

CENA NIE OBEJMUJE

CENA NIE OBEJMUJE: ubezpieczenie SKI 50zł/os.(nieobowiązkowe), kaucji zwrotnej ok. 300 € /studio/tydz. (obowiązkowe – płatne we Francji kartą kredytową), opłaty klimatycznej ok. 1 € /os./dzień (obowiązkowe – płatne we Francji) , sprzątania końcowego ok. 50 € /studio (nieobowiązkowe – płatne we Francji), bielizny poœcielowej i ręczników ok. 15 € /os./tydz. (nieobowiązkowe – płatne we Francji; można wziąć własne) , transportu dojazd własny lub autokarem** (495** zł/os. – płatne w biurze) UWAGI: ** cena 495 zł/os. przy wyjeŸdzie z Warszawy, Łodzi, Wrocławia (ew. wyjazd i cena z innych miast - na zapytanie w biurze); wyjazd z Polski w piątek, powrót do Polski w niedzielę; limit bagażu na osobę wynosi 1 torba o standardowych wymiarach lub plecak + 1 para nart lub deska snowboardowa! Rodzaj i rozkład łóżek w studio/apart. jest przykładowy i może się różnić od podanego w ofercie.

Warunki uczestnictwa

Transport: autokar,własny
Wyżywienie: we własnym zakresie
Zakwaterowanie: apartament
Wyposażenie: internet,stacja narciarska

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia