Obóz freestyle tylko dla kobiet!

Właśnie pojawiła się pierwsza i jedyna oferta na rynku, którą wspierają czołowe, damskie firmy narciarskie i snowboardowe. W lutym dziewczyny w każdym wieku mogą pojechać do Kaprun i doskonale się bawić doszkalając się przy okazji w jeździe na nartach i snowboardzie. 

Obóz freestyle’owy przeznaczony jest dla wszystkich dziewczyn, które chcą doskonalić swoje jeździeckie umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Program przewiduje także popołudniowy relaks w strefie SPA, zajęcia freestyle'owe na trampolinie, szkolenia na trickboardach oraz balance bar.

Wszystkie uczestniczki będą mogły wziąć udział w testach sprzętu, który zapewnią partnerzy tacy jak HEAD, Burton, K2, Treme Space, Bonjour and kiss, White Pine i inni. Każda z dziewczyn otrzyma również upominki od Cahlo, Distense i wielu innych.

Poza kwestiami rekreacyjnymi zachętą do wyjazdu są idealnie przygotowane snowparki i trasy, których w Uttendorf jest mnóstwo. Ten kurort znajduje się w samym centrum Parku Narodowego Hohe Tauern, pomiędzy Zell am See i Kitzbühel. Jest to tak zwany Sportregion, w skład którego wchodzą szczyty Schmittenhohe (2000 m n.p.m.), Maiskogel (1675 m n.p.m.) oraz lodowiec Kitzsteinhorn (3203 m n.p.m.). Ta kumulacja daje aż 136 kilometrów tras, które obsługiwane są przez 52 wyciągi.

Gratką dla snowboardzistów będzie znajdujący się w Sportregionie Kitzteinhorn Mellow Park o powierzchni 30 tysięcy metrów kwadratowych, w którym można ćwiczyć ewolucje na halfpipie o długości 150 metrów

Kaprun, które leży niedaleko Uttendorf było pierwszym, narciarskim miasteczkiem na lodowcu w Austrii. Warunki, które tam panują pozwalają na szusowanie przez okrągły rok. Ponad to dzieje się tam wiele dużych eventów i imprez, które każdego roku przyciągają setki ludzi.

W rewelacyjnie niskiej cenie uczestniczki otrzymają 6 noclegów w ekskluzywnym hotelu, ubezpieczenie, dojazd luksusowym autokarem, szkolenie narciarskie lub snowboardowe, testowanie sprzętu, wykłady, udział w zawodach, imprezy, wideorelacje, fotorelacje i gadżety.

Szczegóły znajdują się w ofercie Lejdis Freestyle Camp luty 2014

Redakcja serwisu Escapador.pl