Chcesz mieć prywatny wyciąg? Wydzierżaw go sobie w Krośnie!

Każdy miłośnik sportów zimowych przynajmniej raz stojąc w kolejkach do krzesełka pomyślał sobie, że cudownie byłoby mieć wyciąg na wyłączność. Teraz pojawia się taka możliwość, ponieważ ogłoszony został przetarg na tereny z wyciągami w Krośnie. 

Przetarg ogłoszony przez panią Prezydent Miasta Krosna obejmuje nieruchomość wraz z zabudową w postaci wyciągu narciarskiego oraz całą infrastrukturą znajdującą się w jego okolicy (stacjami, podporami wyciągu, orczykami, schodami terenowymi, systemem kasowo-biletowym, urządzeniami do naśnieżania, przepompownią, parkingiem i innymi).

Nieruchomość nie jest wynajmowana bezcelowo. Otóż osoba, która podejmie wyzwanie będzie musiała udostępniać ją do celów sportowych, usługowych oraz rekreacyjno- wypoczynkowych. Tym samym nowy zarządca otrzyma pełny pakiet do otworzenia szkółki narciarskiej, wypożyczalni sprzętu i wreszcie do stworzenia w pełni działającej stacji narciarskiej w Beskidzie Niskim.

Dzierżawa obejmować będzie okres 7 lat od chwili wygrania przetargu, czyli do 30 czerwca 2021 roku. Jest to wystarczająca ilość czasu do stworzenia chętnie odwiedzanego przez narciarzy i snowboardzistów niedużego kurortu.

Kwota minimalna za opisywaną dzierżawę wynosi tylko 4 tysiące złotych netto na rok. O szczegółach przetargu można przeczytać na stronie www.bip.umkrosno.pl.

Wszyscy chętni do posiadania prywatnego wyciągu mogą zastanawiać się do 5 listopada 2013, bowiem wtedy o godzinie 10:00, w Urzędzie Miasta Krosna rozpocznie się finalny przetarg. Oferty można składać do 4 listopada.

Dzierżawcy życzymy rozwinięcia skrzydeł!

Redakcja serwisu Escapador.pl

Fot. www.krosno.pl