Rewelacyjna, sylwestrowa oferta w Nassfeld!

Do przywitania Nowego Roku zostało już niewiele czasu, a ilość miejsc na narciarskie i snowboardowe wyjazdy robi się coraz mniejsza. Dlatego nie czekaj i zapoznaj się z naszą propozycją!

Podczas wyjazdu będzie się działo! Począwszy od szkoleń, warsztatów sportowych, zawodów, testów sprzętu po rozrywkę w postaci koncertów i imprez tematycznych. Nasz organizator już zadbał o oprawę muzyczną – za doskonałą zabawę po zejściu ze stoku odpowiadać będzie Numer Raz i DJ Adbool. Zapowiadają się długie wieczory z dobrym bitem, co w połączeniu z całym dniem na stoku daje najlepszą ofertę sylwestrową pod słońcem.

Wszyscy uczestnicy wycieczki będą zakwaterowani w 4 gwiazdowym hotelu, na terenie którego znajdują się strefy relaksu, chilloutu i SPA, a wszystko to dostępne na wyciągnięcie ręki w cenie wyjazdu.

Jeżeli nie masz jeszcze sylwestrowych planów, chcesz pojeździć po jednych z najlepszych stoków w Europie, a potem bawić się do białego rana sprawdź ofertę i zakosztuj prawdziwego życia na chilloucie!

Zapraszamy!

Redakcja serwisu Escapador.pl