Trentino przyjazne narciarzom

Wszyscy, którzy zdecydują się na wyjazd narciarski do Trentino nie muszą przejmować się transferami z lotnisk do hoteli, ponieważ już wystartował Fly Ski Shuttle. 

Fly Ski Shuttle to program, który zapewnia wszystkim dojazd z lotnisk do głównych miejscowości narciarskich w rejonie Trentino. Dodatkowe autobusy będą podstawiane  na lotniskach w Weronie, Bergamo, Wenecji oraz Treviso w każdą sobotę i niedzielę do 6 kwietnia 2014 roku.

W zeszłym roku ta usługa cieszyła się ogromną popularnością, dlatego teraz ilość autobusów została znacznie powiększona. Dzięki temu turyści, narciarze i snowboardziści bez problemu dostaną się do Val di Fiemme, Val di Fassa, San Martino di Castroza, Monte Bondone, Madonna di Campiglio-Pinzolo-Folgardia, Paganella, Altopiano di Folgardia-Lavarone, Val di Sole oraz Tonale.

Przejazdy kosztuje 35 euro (w 2 strony) lub 22 euro (w jedną stronę). Dzieci do 12 roku życia nie będą musiały mieć biletu pod warunkiem, że będą przebywać w obecności dwóch dorosłych opiekunów, natomiast dzieci do 2 lat pojadą za darmo.

Na każdym lotnisku (poza Treviso) znajduje się specjalny punkt Fly Ski Shuttle, w którym można dowiedzieć się wszystkiego o usłudze oraz poznać rozkład jazdy autokarów. Dużą wygodą jest możliwość rezerwacji miejsc przez internet na stronie Fly Ski Shuttle.

Redakcja serwisu Escapador.pl