Nowy sklep sportowy dla prawdziwych pasjonatów

W Warszawie 26 października nastąpi wielkie otwarcie Rip Curl Pro Store – ogromnego sklepu dla pasjonatów nie tylko sportów wodnych, ale także miłośników białego szaleństwa. 

W sklepie znajdować się będą pianki i wszystko co jest potrzebne do uprawiania windsurfingu oraz narciarstwa i snowboardu. Ponadto w ofercie będą buty i odzież znanej i cenionej marski Rip Curl. Wszystko to na powierzchni ponad 250 metrów kwadratowych.

Dzień otwarcia sklepu zapowiada się bardzo ciekawie. Organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji i konkursów dla wszystkich miłośników sportu. Każdy będzie mógł wówczas wygrać ubrania i gadżety Rip Curl. Punktem kulminacyjnym ma być licytacja niezwykłej deski surfingowej, na której Tadeusz Sączka zdobył tytuł mistrza Polski.

Dodatkowo chętni będą mogli sprawdzić się na TrickBoardach oraz posurfować. Organizatorzy na razie nie zdradzają szczegółów tych atrakcji.

Przy otwarciu sklepu obecna będzie ekipa Red Bull, która zajmie się muzyką i ekstremalnymi dodatkami. Wiadomo też, że będzie specjalna niespodzianka, jednakże na razie nikt nie zdradził jak będzie ona wyglądać.

Nowy sklep zlokalizowany jest na ul. Cybernetyki 2 w Warszawie. Sklep będzie otwarty od godziny 10:00 do 18:00.

Zapraszamy!

Redakcja serwisu Escapador.pl

Fot: Rip Curl Pro Store on facebook