OS ENGADIN- ST. MORITZ, CELERINA, ZERNEZ - FREE SKI - HOTEL ACLA FILLI*** - ZERNEZ - AUTOKAR LUB D (wyjazd narciarski)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 3199 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Engadin / Szwajcaria
Gdzie: Szwajcaria/Engadin
Transport: autokar,własny
Wyżywienie: śniadania,obiadokolacje

Opis


OPIS

Region Engadin położony jest na styku trzech granic: Austrii, Włoch i Szwajcarii i rozciąga się od Zernez na północnym wschodzie do przełęczy Maloja na południowym zachodzie. Najsłynniejszy kurort to St. Moritz ze wspaniałymi trasami za szczytów: Corvatsch, Piz Nair i Diavolezza.

OPIS TRAS

St. Moritz (1.822 m n.p.m.), region ten to 350 km tras (70 km niebieskich, 245 km czerwonych i 35 km czarnych) i najsłynniejszy ośrodek sportów zimowych w Szwajcarii, będący 2-krotnym gospodarzem Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

MIEJSCOWOŚĆ

Zernez - miejscowość położona na rozwidleniu dróg z Innsbrucka do St. Moritz i włoskiego Livigno.

ZAKWATEROWANIE

Hotel ACLA-FILLI *** (Zernez)
Hotel położony przy drodze do St. Moritz, niedaleko centrum miejscowości. Hotel posiada 35 pokoi z łazienką, suszarką do włosów, telefonem, radiem, TV SAT, budzikiem; część pokoi z balkonem. Do dyspozycji gości: parking (40 miejsc), garaż, restauracja, pizzeria, piekarnia, jadalnia i taras ogrodowy.
Wyżywienie: śniadanie ? kontynentalne, obiadokolacja ? 3 daniowa, serwowana).

Warunki uczestnictwa

Transport: autokar,własny
Wyżywienie: śniadania,obiadokolacje
Zakwaterowanie: hotel
Wyposażenie: restauracja,parking

Cena zawieraprzejazd autokarem: wyjazdy w piątki z Krakowa 16.30 (+60 zł/os.), Katowic godz. 18.00 lub Bielska-Białej godz. 19.00, powroty w soboty przed południem i dowozy pod wyciagi, 6 noclegów w pokojach 2 os. z wyżywieniem 2 x dziennie(śniadanie, obiadokolacja), 6 dniowy karnet narciarski Engadin, opiekę pilota lub instruktora, dla chętnych doskonalenie jazdy na nartach 2 godz./dziennie z instruktorem (w grupach), ubezpieczenie KL, NNW i podatek VAT.Cena nie zawieraubezpieczenia od chorób przewlekłych i wad wrodzonych, napojów do obiadokolacji, kolacji w dniu wyjazdu.


Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia