Lutowe testy sprzętu na polskich stokach

W lutym odbędą się kolejne testy najnowocześniejszego sprzętu narciarskiego podczas kolejnej edycji TRUCKa. Warto śledzić jego trasę, ponieważ po drodze na wszystkich czeka mnóstwo konkursów i dobrej zabawy.  

TRUCK to możliwość zobaczenia jakie trendy panować będą w przyszłości narciarskiego świata, ponieważ podczas imprezy testowany będzie sprzęt firmy Volkl.

Kązdy pasjonat sportów zimowych wie, że jest to jedna z bardziej znanych firm na rynku, która specjalizuje się w używaniu kosmicznych materiałów takich jak aramid, karbon czy titanal w połączeniu z klasycznym drewnem. Prawie 100 lat doświadczenia w produkcji nart mówi samo za siebie.

Podczas testów będzie można pojeździć na najlepszych nartach, w butach Dalbello posiłkując się doskonałym jedzeniem z grilli Campingaz.

Zimowy TRUCK rozpocznie event w Krynicy (22.02), następnie skieruje się do Białki Tatrzańskiej (23.02), dalej zawita do Zakopanego (24.02) i wyruszy do Zieleńca (25.02). Ostatnim przystankiem będzie Czarna Góra w Kłodzku (26.02).

W każdym z tych miejsc planowana jest wielka, narciarska impreza połączona z konkursami i oczywiście nagrodami. 

Redakcja serwisu Escapador.pl