ZELL AM SEE - RLAX & FUN ()

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 1899 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Styria / Austria
Obóz narciarsko snowboardowy 13-19 lat
transport autokar
zakwaterowanie: Junges Hotel Zell Am See

Opis

GDZIE JEDZIEMY:
Zell am See ? jedna z najbardziej znanych miejscowości narciarskich w Europie, raptem 30 km od najwyższego szczytu Austrii? Großglockner ( 3798 m n.p.m. ).
Miejsowość znajduje się w samym centrum regionu narciarskiego - Europa Sportregion. To właśnie tu rozgrywane były niejednokrotnie zawody w ramach Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim oraz Pucharu Świata w snowboardzie. Swoje umiejętności zjazdowe będziecie doskonalić na lodowcu Kitzsteinhorn. Jest  to wprost wymarzone  miejsce dla narciarzy i snowboardzistów: doskonale przygotowane trasy, duża liczba wyciągów i armatek śnieżnych oraz pobliskie lodowce, są gwarancją dobrej jazdy na ośnieżonych stokach przez dziesięć miesięcy w roku!

GDZIE MIESZKAMY
Junges Hotel Zell Am See pięknie ulokowany nad jeziorem Zeller See w samym centrum tętniącej życiem miejscowości Zell am See nieopodal najmodniejszych lokali w okolicy.
Specjalizuje się w obsłudze młodzieży i grup sportowych z całej Europy. Na terenie hotelu do dyspozycji obozowiczów: sala telewizyjna, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, świetlica, na terenie której dostęp do WI-FI, sprzęt DVD, suszarnia dla butów narciarskich oraz profesjonalna sala serwisowa dla nart i snowboardów.
Pokoje  4-6 osobowe (możliwe łózka piętrowe) z łazienką.  
Najbliższy stok znajduję się ok. 10 min jazdy od hotelu. Dojazd do stoku skibusem, który kursuje co pół godziny.

CO JEMY

2 posiłki dziennie ? śniadanie w formie bufetu szwedzkiego oraz 3 - daniowa obiadokolacja. Napoje oraz soki w cenie posiłków. Kuchnia europejska i austriacka.

PROGRAM, CZYLI JAK WYPOCZYWAMY

NA STOKU:

  • R?LAX & FUN

Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych, co lubią lajtową jazdę i dobrą zabawę:)
Fun, fun i jeszcze raz fun, a do tego troszkę szkolenia!
Na stoku jeździcie w dwóch grupach zaawansowania: średnio zaawansowanej oraz zaawansowanej. Zajęcia na stoku z instruktorem odbywają się ok. 2 h dziennie, podczas których skoryguje on Wasze błędy, troszkę podszkoli z freeride-u, funcarvingu, freestyle, pokaże nowe tricki w snowparku jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę.Resztę czasu na stoku spędzicie szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry. Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.

*** POZA STOKIEM: ***
  • BUT STANDARD ? poza stokiem też można fajnie spędzać czas! Po zimowym szaleństwie czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności: gry i zabawy integracyjne, spacery po okolicy, alpejskie zawody w gry planszowe, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu oraz wiele innych zabaw :)

Razem z Naszą BUT kadrą, sprawimy by czas poza stokiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie.
 

IMPREZY FAKULTATYWNE

 

  • Dyskoteka ? ok. 10 EUR  
  • Kryty basen ? ok. 9 EUR
  • Lodowisko ? ok. 5 EUR
  • Basen+Sauna ? ok. 13 EUR
  • Kręgle 1h ? ok. 10 EUR

JAK JEDZIEMY
1 dzień

wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy*

2 dzień

przyjazd do hotelu w godz. wieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja

3-8 dzień

wypoczynek w Austrii: śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy

9 dzień

śniadanie, wyjazd z hotelu, przejazd przez Austrię, Czechy/Niemcy*

10 dzień

przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy

* przejazd w zależności od turnusu

Warunki uczestnictwa

CENA ZAWIERA:

Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (barek, video, WC), zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA Kontynenty.

CENA NIE ZAWIERA:

Dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), skipassów, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych

CENA ZA SKIPASS:

Skipass Zell am See - Kaprun 6 dni (młodzieżowy karnet grupowy)
104 EUR - urodzeni w latach 1996-2002;
220,50 EUR - urodzeni w roku 1995 i wcześniej.
Kaucja zwrotna za skipass ? 2 EUR

Ceny skipassów są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

INFORMACJE DODATKOWE:

UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Obowiązkowa kaucja zwrotna ? 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN. Planowana liczba uczestników ok. 40 osób.

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz Ważne Info)

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia