Nowa kamera DRIFT GHOST-S już jest

Niedawno pisaliśmy o nowym sprzęcie GoPro, ale konkurencja czuwa i atakuje nową kamerą DRIFT GHOST-S, która jest wydajniejsza i prostsza w obsłudze w porównaniu ze swoją poprzedniczką, a ponadto ma najlepszą baterię spośród wszystkich kamerek sportowych dostępnych na rynku. 

Właśnie dziś, 20 listopada 2013 miała miejsce premiera tego cudu techniki wyprodukowanego przez brytyjską firmę DRIFT INNOVATION. Jaka wiadomo kamerki DRIFT tworzone są przy współpracy ze sportowcami, dlatego ich jakość i funkcjonalność jest ogromna.
 
Najnowszy produkt posiada baterię, która może pracować nieustannie przez 3,5 godziny, co jest najlepszym wynikiem na rynku kamerek sportowych. Ponadto w zestawie znajdują się akcesoria do mocowania kamerki, co sprawia, że jej atrakcyjność rośnie.
 
Nowy DRIFT posiada nowy, siedmioelementowy obiektyw, który jest ostrzejszy od tego montowanego w poprzednim modelu. Przetwornik do GHOST’a –S zrobiła firma Sony, a procesor obrazu został zmieniony na dużo wydajniejszy.
 
Poprawiony został także moduł Wi-Fi, do którego dodano opcję CLONE MODE dającą możliwość sterowania kilkoma urządzeniami za pomocą tylko jednej kamerki. Innowacyjny jest również system odzyskiwania pamięci na wypadek nagłego zerwania zasilania.

Najnowsza kamera sportowa DRIFT GHOST-S to po raz pierwszy możliwość wyboru trybu rejestrowanego obrazu. Użytkownik może wybrać opcje: NORMALNY, ŻYWY oraz SŁABE ŚWIATŁO dopasowując w ten sposób charakter finalnego materiału do aktualnych potrzeb i warunków.  Kamera również automatycznie dopasuje ilość klatek/s. do zapewnienia odpowiedniego naświetlenia każdej z nich.
 
W nowym sprzęcie nie zmieniły się jednak wszystkie zalety poprzedniego GHOST’a, czyli wbudowany, 2 calowy ekran LCD, dwukierunkowy pilot, korekcja ekspozycji, prosty montaż na klipsach, obsługa Wi-Fi ze smartphona, wodoodporna obudowa do 3 metrów bez dodatkowych zabezpieczeń i wiele innych.
 
Kamerkę będzie można kupić oficjalnie od 26 listopada, ale już teraz dilerzy oferują ją na swoich stronach internetowych w przedsprzedaży.
 
Koszt kamerki DRIFT GHOST-S wynosić będzie 1599 złotych.
 
Zestaw startowy zawiera:
 

 
Specyfikacja techniczna:
 
 
 
Redakcja serwisu Escapador.pl