Profesjonalny serwis narciarski i snowboardowy w Warszawie

W Warszawie powstał nowy, bardzo profesjonalny serwis nart i snowboardu, który sygnowany jest przez Magazyn NTN ‘Snow & More’. 

Serwis zlokalizowany jest na terenie OSiR (ul. Potockiej 1). Jego wyjątkowość polega na tym, że o sprzęt dba w nim Tomek Nagalski. To nazwisko może niewiele mówić dopóki nie doda się, że od 15 lat jest jedynym i pełnoetatowym serwisantem podczas wszystkich testów, jakie Magazyn NTN zrobił do tej pory.

Ponadto w serwisie pracuje także Wojtek Fronczak, którego uczył sam mistrz oraz Tomek Kurdziel odpowiedzialny za kwestie merytoryczne. Otóż będzie on prowadził wykłady, spotkania, imprezy i porady dla wszystkich spragnionych wiedzy sportowców.

Istnienie serwisu NTN ma służyć nie tylko zapewnianiu jak najlepszej użyteczności sprzętu zimowego do jazdy, ale będzie można tam także uzyskać fachowe porady oraz wziąć udział w spotkaniach, których głównym tematem będą narty, snowboard i techniki jazdy.

Super Serwis NTN to miejsce, w którym każdy fan sportów zimowych znajdzie wartości, wiedzę i umiejętności, które przez szesnaście lat były przekazywane na łamach Magazynu NTN ‘Snow & More’, ‘Snow & Gold’ oraz ‘Snow & Free’.

Redakcja serwisu Escapador.pl