Wyjazd narciarski do La Norma ( z karnetem)! (wyjazd narciarski)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 965 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Rodan-Alpy / Francja
La Norma położona jest w pobliżu granicy włoskiej, we francuskiej Sabaudii, ośrodek o rodzinnym charakterze. Strefa ograniczonego ruchu samochodowego, dostępny tylko dla pieszych. Stacja wybudowana na początku lat siedemdziesiątych, z harmonijną architekturą, wśród lasów modrzewiowych. Na zaśnieżonych, północnych stokach znajdą doskonałe warunki nie tylko wprawni narciarze, ale także dzieci, dla których przygotowano tu wiele tras zjazdowych dla początkujących. 

Opis

La Norma to miejscowość wprost stworzona dla rodzin z dziećmi. Trasy doskonale przygotowane o różnym stopniu trudności. Stoki są w większej części zalesione, z dominującą północną ekspozycją. Po nartach czekają liczne bary i restauracje ze specjałami kuchni francuskiej i włoskiej. Każdego wieczoru organizowana są tu bezpłatna zabawa w postaci narciarskiego show, czy projekcje przeźroczy z Parku Narodowego Vanoise. Przy dopłacie można korzystać także z sąsiednich regionów: Aussois (ok. 50 km tras) i oddalonego tylko o ok. 14 km - Valfrejus (ok. 60 km tras). Istnieje także szansa przejazdu do Orelle (tylko ok. 17 km), gdzie już tylko krok* czytaj gondolka dzieli nas od korzystania z uroków największego regionu świata - Trzech Dolin.

ZAKWATEROWANIE
Résidence Les Chalets et Balcons De La Vanoise znajduje się w La Norma. Każdy apartament w oferuje zakwaterowanie w stylu góralskim i wszystkie są obsługiwane przez windę. Mają także część wypoczynkową i balkon z widokiem na góry. 
 
 W pełni wyposażony aneks kuchenny posiada jadalnię. Wszystkie one pochodzą z herbaty i kawy, kuchenkę mikrofalową, lodówkę i naczynia kuchenne.

Résidence Les Chalets et Balcons De La Vanoise jest 5 km od Modane i dworca kolejowego i 17 km od granicy z Włochami.

Warunki uczestnictwa

CENA OBEJMUJE
 
zakwaterowanie, ubezpieczenie KL/NNW, karnet narciarski 6 dni ESKI-MO( (3 dni w Aussois, 1 dzień Val Cenis, 1 dzień Valfrejus, 1 dzień La Norma, razem ok.300 km tras)
 
CENA NIE OBEJMUJE
 
opłaty klimatycznej 1 Euro/os./dzień, kaucji zwrotnej ok. 150 Euro/studio, końcowe sprzątanie we własnym zakresie bądź płatne 50 Euro/studio, kaucji zwrotnej 100 Euro/studio.

ZNIŻKI
 
ZAPYTAJ NASZYCH KONSULTANTÓW O ZNIŻKI:
 Dzieci urodzone od 2002r. do 2008r. 
 Seniorzy urodzoni 1939r -1949 r
 Osoby urodzone do 1938r. i od 2008r. darmowy karnet !

Transport: własny
Wyżywienie: we własnym zakresie
Zakwaterowanie: apartament

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia