Villach

Położona w Dolinie Drawy, w południowo-wschodniej Austrii, Villach jest kurortem wypoczynkowym Alp Karynckich i graniczy ze Słowenią oraz Włochami.

Villach - miejscówka mistrzów

Villach narty? To dobry pomysł jeśli chcesz znaleźć się w miejscu gdzie urodzili się i mieszkają wielcy sportowcy i do niedawna konkurenci Adama Małysza w skokach narciarskich, tacy jak Thomas Morgenstern czy Martin Koch. Co roku w Villach odbywa się Puchar Świata w skokach narciarskich.

Położenie owej miejscowości jest bardzo dobre a Villach pogoda jest zawsze najlepsza. Położona w Dolinie Drawy, w południowo-wschodniej Austrii, Villach jest kurortem wypoczynkowym Alp Karynckich i graniczy ze Słowenią oraz Włochami.
Te współrzędne geograficzne mówią same za siebie, a doskonale zaplecze turystyczne Villach broni się samo.

Urlop, Villach, Narty

Zaplecze turystyczne jest tu czymś wyśmienitym, znajdziemy tu od groma tras i stoków oraz masę wyciągów narciarskich. W Villach można biegać, zjeżdżać i skakać, wszystko, co się komu podoba. To miejsce przystosowane do nauki jazdy na nartach i snowboardzie, pogoda jest wyśmienita, a kursy i szkolenia z białego szaleństwa nie robią spustoszenia w portfelu.

Wieczorami albo gdy nie będziemy mieć już siły na zabawę na stoku, możemy wpaść w wir rozrywki, delektując się liczną ilością lokali i klubów. Ale przed upojną nocą i po aktywnym dniu, warto zrelaksować się w kompleksie odnowy, saunach czy źródłach termalnych.

Villach jak sanatorium

Villach narty i Villach odnowa, to dwa oblicza tej malowniczej miejscowości. Kiedy opadniecie z sił szeroko dostępne salony odnowy pozwolą wam na relaks, a uzdrawiająca woda pozwoli zachować odporność w czasie mroźnej zimy, kiedy to łatwo o przeziębienie i utratę bezcennych dni urlopu.

Przebywając w opisywanej miejscowości możecie być pewni o swoje zdrowie, a dolegliwości i małe kontuzje złapane na stoku szybka ustaną podleczone odpowiednimi zabiegami.

Początki w Villach

Dla początkujących narciarzy i snowboardzistów ta Austriacka malownicza miejscowość ma do zaoferowania bardzo wiele, prawie przy każdym z hoteli czy pensjonatów, dostępne są ogłoszenia o szkoleniach czy rzeczywiste biura owej ekipy szkoleniowej. Wystarczy chcieć, a nauczyciele śnieżnej zabawy znajda się od ręki.