Nie wiesz gdzie rozpocząć sezon zimowy? Mamy najlepszą propozycję!

Dzisiaj ruszyła nowa promocja z okazji rozpoczęcia sezonu narciarskiego. Nie czekaj i zarezerwuj sobie miejsce w ekipie, która szusować będzie w Val Thorens!

Promocja cenowa potrwa do końca października. Tylko w tym czasie możesz zaoszczędzić od 300 do 400 złotych na niezapomnianym narciarskim wyjeździe. W cenie 1690 złotych znajduje się profesjonalne szkolenie, videocoaching, testy sprzętu, zakwaterowanie, transport, bogaty program, ubezpieczenie i karnet na 6 dni szusowania w największym kurorcie narciarskim Europy.

Val Thorens, Les 3 Vallees, Courchevel, Les Menuires, Meribel, Saint-Martin-de-Belleville i La Tania tworzą miejsce, któremu nie dorównuje żadne inne w Europie. W sumie jest tam 210 wyciągów (w tym 37 kabinowych), które transportują sportowców na ponad 300 strasach, których łączna długość wynosi 700 kilometrów.

Ponadto można tam uprawiać tenis, squash, siatkówkę, pływać w basenie, spędzać czas w saunie, jacuzzi lub pod biczami wodnymi, jeździć skuterami śnieżnymi czy uprawiać paragliding. Wszystko to znajduje się w wielkim centrum sportowym o łącznej powierzchni 9 tysięcy metrów.

Uczestnicy będą zakwaterowani w wysokiej klasy apartamentowcu Silveralp, który oferuje pokoje dla 4 i 6 osób z bardzo wysokim standardem. Istnieje również opcja wykupienia wyżywienia w postaci ‘pełnej lodówki’, czyli śniadań i obiadokolacji ‘na bogato’.

Szkolenia narciarskie i snowboardowe odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów. Jednym z nich jest Paweł Deżakowsk – najbardziej doświadczony instruktor w Polsce. Kurs nauki jazdy na nartach i snowboardzie jest wliczony w cenę!
 
Wszyscy, którzy zdecydują się na ten rewelacyjny wyjazd będą mieć zagwarantowany transport autokarem klasy LUX z siedzeniami lotniczymi, barkiem i dvd. Autokar odjeżdżać będzie z Katowic, Wrocławia, Zgorzelca, Warszawy, Piotrkowa Trybunalskiego, Częstochowy i Krakowa.


Standardowa cena tego wyjazdu wynosi 1999 złotych, jednakże teraz, w mega promocji, można pojechać do Val Thorens za jedyne 1690 złotych, a w opcji bez szkolenia o 100 złotych taniej.

Wyjazd odbywa się w terminie 29.11.2013 – 11.12.2013, ale promocja jest aktualna tylko do końca miesiąca!

Szczegóły znajdują się w ofercie portalu Escapador.pl.

Zapraszamy!

Redakcja serwisu Escapador.pl