WŁOCHY-VAL GARDENA-SELVA GARDENA-REZYDENCJA ANTARES (pobyt wypoczynkowy)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 916 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Val Gardena / Włochy
Gdzie: Włochy/Val Gardena
Transport: własny
Wyżywienie: we własnym zakresie

Opis


VAL GARDENA

Val Gardena (1236 m - 2680 m n.p.m.) to duży i dobry obszar narciarski w dolinie gór Gruppo Sella, miejsce dorocznych zawodów o Puchar Świata. Trzy ośrodki w Val Gardenie - Ortisei, S. Cristina i Selva - bardzo różnią się od siebie, choć w każdym można znaleźć coś dla siebie. W Val Gardena dobre warunki narciarskie panuja od grudnia do kwietnia, w razie potrzeby uruchamiane są armatki śnieżne, w które wyposażone są wszystkie tereny narciarskie obszaru. Do dyspozycji narciarzy pozostaje 175 km dobrze przygotowanych tras narciarskich obsługiwanych przez 76 wyciagów. Atrakcja obszaru jest oczywiście Sella Ronda, słynna trasa wdokowa, która składa się z licznych zjazdów i podejść. Po Sella Ronda można poruszać się zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub w przeciwnym kierunku, a co najważniejsze, po żadnej z tras nie zjeżdża się dwukrotnie. Narciarzowi, który po raz pierwszy bedzie jeździł w Val Gardenie trudno będzie wybrać ulubioną trasę, bywalcy natomiast za najpiekniejszą uważają 3-kilometrowy odcinek zwany Dreier, prowadzący z Ciampinoi. Warto spróboać, z pewnością mają rację....

ZAKWATEROWANIE

Hotel i Rezydencja Antares położona są w centrum Selva Val Gardena na wysokości 1563 m n.p.m. Oddalona tylko ok. 100-200 m od wyciągów narciarskich Ciampinoi, połączonych z karuzelą narciarską Sella Ronda.. Hotel Antares połączony z rezydencją poprzez korytarz dysponuje basenem, strefą wellness z sauną, solarium, łaźnią parową i fitness.

Serwis: Recepcja, elegancka restauracja, american bar, pokój gier z ping-pongiem i grami video, pokój dziecięcy, sala konferencyjna, centrum odnowy biologicznej z centrum fitness w hotelu Antares (basen, siłownia, sauna, łaźnia turecka, kąpiele spa, solarium) parking, garaż, pralnia, depozyt narciarski.

Odległość do wyciągów: 200 m od rezydencji, 100 m od hotelu.

REZYDENCJA ***

Zakwaterowanie: komfortowe, ładnie wyposażone apartamenty z 2-7 miejscami sypialnymi, posiadają telewizor, telefon, większośc z balkonem
Typy apartamentów:

STUDIO 2/3 osobowe- składa się z pokoju dziennego z rozkładanym podwójnym łóżkiem, pojedynczą sofą, aneksu kuchennego w pełni wyposażonego oraz łazienki.

APARTAMENT 5 osobowe- składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju dziennego z pojedynczą sofą i rozsuwanym łóżkiem, aneksu kuchennego w pełni wyposażonego oraz łazienki .

CENA OBEJMUJE

zakwaterowanie, zmiana bielizny pościelowej i ręczników łazienkowych,1 miejsce parkingowe na apartament, ubezpieczenie KL/NNW,WIFI.

CENA NIE OBEJMUJE

garażu (należy zgłosić przy rezerwacji) 63 euro/samochód/tydz., sprzątania końcowego 55 euro,korzystania z Wellness (od 14 lat) 12 ?/ wejście,łóżeczka dziecięcego - 56 euro/tydz., opłaty klimatycznej 1 euro/os./dzień, wstęp na saunę 15 Euro.

Warunki uczestnictwa

Transport: własny
Wyżywienie: we własnym zakresie
Zakwaterowanie: apartament
Wyposażenie: basen,sauna,parking,sklep,internet,salon kosmetyczny,stacja narciarska,narciarnia

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia