Polsat i bezpieczeństwo w zimie

Początek ferii minął spokojnie, ale bez śniegu. Czy na pewno? Ekipa z Polsatu postanowiła rozpocząć cykl ‘Bezpieczna zima’, w którym przez kolejne weekendy ferii informować będzie o warunkach na stokach oraz radzić, co robić w wolnym czasie. 

Ekipa Polsat News co tydzień odwiedzać będzie inną, górską miejscowość w Polsce, a podczas transmisji ‘Nowego dnia z Polsat News’ prezenterzy tacy jak Beata Cholewińska, Joanna Górska, Krzysztof Ibisz czy Mariusz Abramowicz prezentować będą dany region oraz opowiadać o jego walorach turystycznych i sportowych.

Do tej pory telewizja Polsat była w Ustrzykach Dolnych. W najbliższy weekend transmisja odbędzie się ze Szczawnicy (Kluszkowce). Początek lutego upłynie pod znakiem Jaworzyny Krynickiej, a weekend 8-9 lutego poświęcony będzie ośrodkowi Bania w Białce Tatrzańskiej. W ostatni weekend najkrótszego miesiąca w roku Polsat odwiedzi Szczyrk, a na początku marca zawita do Zieleńca.

W każdym miejscu obecnych będzie dwoje prezenterów wraz z Markiem Horczyczakiem odpowiedzialnym za informacje pogodowe.

Program ma pokazać pomysły na spędzanie ferii, ale także przestrzegać przed niebezpieczeństwami na stokach czy w ich okolicach. Ponad to przedstawione zostaną atrakcyjne miejsca w każdym regionie oraz oczywiście warunki narciarskie.

Redakcja serwisu Escapador.pl