Nowy snowpark ? za niedługo otwarcie

Ośrodek narciarski w Szwajcarii Bałtowskiej dba o to, żeby wszyscy odwiedzjący to miejsce byli zadowoleni i wrócili tam w kolejnym sezonie. Z tego powodu za 2 dni zostanie tam otwarty zupełnie nowy snowpark - jeśli tylko warunki śniegowe na to pozwolą.

Aranżacją i budową tego miejsca zajęła się profesjonalna złożona ze specjalistów z Park Pirates i Techramps, która na przestrzeni ostatnich lat wybudowała już kilka rewelacyjnych snowparków w całym kraju.

Ideą przyświecającą budowie jest oczywiście poszerzenie usług w Szwajcarii Bałtowskiej, ale przede wszystkim danie możliwości profesjonalistom do doskonalenia swoich umiejętności oraz amatorom do rozpoczęcia przygody z freestylem.

W snowparku znajdą się wszystkie możliwe przeszkody takie jak boxy (kilka rodzajów), wallride oraz poręcze. Gratką ma być także profesjonalna skocznia, jednakże jej użycie możliwe będzie tylko w przypadku dużej ilości śniegu.

Usytuowanie snowparku w górnej części stoku również nie jest przypadkowe, ponieważ umożliwia narciarzom i snowboardzistom wybór pomiędzy klasycznymi przejazdami a wjazdem na teren snowparku.

Redakcja serwisu Escapador.pl