Polowanie na grubą zwierzynę w Mongolii (w górach)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 1000 EURTerminy i cenyZadaj pytanie
Twoją pasją jest polowanie? Na bezkresach Mongolii zapolujesz na: argali ałtajskie, argali gobiskie, koziorożce ałtajskie, marale, wilki, rysie, gazele mongolskie i ptactwo ( głuszce, kuropatwy, jarząbki). Czy już jesteś zdecydowany?

Opis

Opcje oferty:

 1. Argali (Ovis ammon) i Argali gobiski (O. a. darwini). W cenę wchodzą wszelkie koszty oprócz wysłania trofeum DHL-em do kraju myśliwego, zakupu alkoholu i papierosów . Do 10 dni polowania.
 2. Koziorożec (Carpa sibirica Altaica). Cena zawiera dokument SITES i zezwolenie na polowanie. W jednej grupie mogą być dwaj myśliwi.W cenę nie wchodzi koszt przylotu i wylotu z Mongolii, wysłanie trofeum DHL-em do kraju myśliwego oraz zaopatrzenie w alkohol i papierosy. Czas polowania – 10 dni.
 3. Wilk (Canis lupus). W cenę nie wchodzi koszt przylotu i wylotu z Mongolii. Cena nie zawiera dokumentu SITES i zezwolenia na polowanie i wysłania trofeum DHL-em do kraju myśliwego, alkoholu i papierosów. W jednej grupie mogą być trzej myśliwi. Czas polowania 7 dni.
 4. Ryś (Lynx lynx). W  cenę nie wchodzi koszt przylot do Mongolii i odlotu z Mongolii, kosztów dokumentu SITES, zezwolenia na polowanie oraz wysłania trofeum DHL-iem do kraju myśliwego,który polował. W jednie grupę mogą być góra trzej myśliwi. Dni polowania – 10.
 5. Gazela mongolska (Procapro gutturosa)  W cenę nie wchodzą: koszt przylotu i wylotu z Mongolii, alkohol i papierosy, dokumenty SITES, zezwolenie na polowanie i wysłanie trofeum DHL-em do kraju myśliwego. W jednej grupie mogą być trzej myśliwi. Czas polowania 5 dni.
 6. Połączone polowanie na argali i koziorożca - W cenę wszystkie koszty oprócz alkoholu i papierosów, wysłania trofeum DHL-em do kraju myśliwego. W jednej grupie może być 1-2 myśliwych. Czas polowania do 12 dni.
 7. Połączone polowanie na wilka i gazelę mongolską - W cenę nie wchodzi koszt przylotu i wylotu z Mongolii.Cena nie zawiera dokumentu SITES i zezwolenia na polowanie. W jednej grupie mogą być trzej myśliwi. Czas polowania do 9 dni.
 8. Ptactwo- głuszec kamienny, cietrzew, kuropatwa, jarząbek amurski. W  cenę nie wchodzi koszt przylotu do Mongolii i odlot z Mongolii, dokument SITES i zezwolenie na polowanie oraz  wysłanie trofeum DHL-em do kraju myśliwego, który polował. W jednie grupę mogą być gorą trzy myśliwy. Dni polowania 10.
 9. Kombinacja- polowanie na Argali ałtajski (O.a. ammon) z koziorożcem. Cena do negocjacji. W cenę wchodzą wszystkie koszty, oprócz alkoholui papierosów oraz za wysłania trofeum DHL-iem do kraju myśliwego. W jednej grupie mogą być góra dwaj myśliwi. Dni polowania do 12.
 10. Kombinacja- polowanie Argali gobijski (O. a. darwini) z koziorożcem. Cena do negocjacji. W  cenę wchodzą wszelkie koszty, oprócz alkoholu i papierosów oraz wysłania trofeum DHL-iem do kraju myśliwego. Dni polowania do 11.
 11. Kombinacja- polowanie wilk z sarną syberyjska. W  cenę nie wchodzi koszt przylotu do Mongolii i odlot z Mongolii, koszt dokumentu  SITES i zezwolenia na polowanie,  alkoholu i papierosów oraz za wysłania trofeum DHL-em do kraju myśliwego. W jednie grupie mogą być góra trzej myśliwi. Dni polowania – do 9.

Czemu proponuję połączenie polowania na argali z koziorożcem i na wilki z gazelą mongolską? Bo zwierzęta te wstępuję na tym samym łowisku, a sezon polowań jest identyczny

Termin polowania:

 1. Sezon polowań na argali i koziorożce od 1/VI-go do 15/XI. Proponuję termin polowań od 1/IX, kiedy w Mongolii nie będzie gorąco.

 2. Na wilka i gazele od 1/X do 31/XII.

Uwaga!
Warunki polowań skrajnie trudne!

Warunki uczestnictwa

Miejsce spotkania: Ułan Bator, lotnisko
Transport: samochód, konno, potem pieszo
Noclegi: w gerze (jurcie)
Optymalna ilość uczestników: polowanie na argali i koziorożce max. 2 myśliwych, na wilki i gazele 3 osoby
Sezon: na argali i na koziorożce od 15/VIII do 15/XI, na wilki i gazele od 15/X do 15/XII
Rodzaj ubrania: ciepłe, terenowe
Czas pobytu: na argali, koziorożce i rysia 10 dni, na wilka 5 dni, na gazele od 3 do 5 dni
Dokumenty do przewozu broni: klient otrzyma od organizatora zezwolenia na wwóz broni myśliwskiej do Mongolii
Spreparowanie trofeum, koszt: skory i czaszka zwierzyny argali bezpłatnie, reszta zwierzyny 100 Euro

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia