Pitu Pitu czyli kompleksowe zwiedzanie polskich miast

Każdy chciałby spędzać wolny czas w ciekawy sposób. Nowa aplikacja Pitu Pitu pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału w kilku miastach w Polsce. 

Aplikacja powstała na zlecenie serwisu Pitu Pitu i można ją bezpłatnie ściągnąć na urządzenia z Androidem i iOS. Dzięki niej każdy może kompleksowo zwiedzić Warszawę, Poznań, Kraków, Wrocław, Olsztyn, Toruń i Trójmiasto. W bazie programu znajdują się bary, kluby, kawiarnie, puby, restauracje, noclegi, sklepy całodobowe oraz rozkład jazdy Metra i SKM.

Przejrzyste menu pozwala na bezproblemowe poruszanie się pomiędzy poszczególnymi kategoriami, które z kolei opatrzone są opisem, zdjęciami i informacjami kontaktowymi do danych miejsc.

Aplikacja ponadto na bieżąco podaje gdzie aktualnie są promocje, rabaty i bonusy, które można dostać po podaniu specjalnego hasła.

Jak każdy program, również Pitu Pitu posiada drobne wady. Mianowicie nie do końca dobrze działa geolokalizacja, co znacząco utrudnia dostanie się do konkretnych miejsc, tym bardziej, że czasem wybrana kawiarnia czy pub wyświetla się w innym mieście niż aktualnie jesteśmy.

Jeżeli tylko producenci zechcą poprawić błędy, to aplikacja będzie niezwykle pomocna podczas pobytu w jednym z w/w dziewięciu miast.

Zachęcamy do testowania!

Redakcja serwisu Escapador.pl